Zdieľať
SNOILITE 8" Krátke Predné Elegantné rany Klip v tresku ďalšie predlžovanie Vlasov rovno Syntetických vlasov Prirodzené rozšírenie rany Pre ženy
Cena
€3.34 -33 %
€5.06
Dostupnosť Skladom

Informácie O Produkte:

Textúra:8" Krátke Predné Elegantné rany Clip In predlžovanie Vlasov Dĺžka: 8 cm(20,3 cm) Čistá hmotnosť:asi 30g/ks Brutto hmotnosť:cca 35 g/ks popis Výrobku: 1.Ľahko sa nanáša a je pripravený na nosenie v priebehu niekoľkých minút 2.Premium kvalita technologicky vyspelé najvyššie žiaruvzdorné 3.Už dlhšie, hrubšie a viac ohromujúci vlasy 4.Super pohodlné len klip a prejdite.Trvá 5 minút, aby sa dal v a 1 minútu na odstránenie 5.Veľmi hebké a mäkké vyzerá a cíti sa ako ľudské vlasy, hodvábne a mäkké 6.Širokú škálu farieb,dĺžok a štýly 7.Ľahká údržba pre dnešný hektický životný štýl 8.Zostane poker rovno aj v daždi alebo po umývanie 9.Pripojené s malými bezpečné klipy, ktoré zvyknutý show(bez lepidla zapojené tak bez poškodenia vašich vlasov) 10.Prirodzene spája do vlastných vlasov-ľudia nebudú vedieť, že ste na sebe rozšírenia. Veľmi hebké a mäkké vyzerá a cíti sa ako ľudské vlasy, hodvábne a mäkké. Už dlhšie, hrubšie a viac ohromujúci vlasy.

Detail Produktu:

☆Silné PP klipy+priedušný interal siete.

☆Mäkké syntetické vlasy.

Farba Graf:

1.Prečo dĺžka nie je to isté ako popis? Meriame dĺžku vlasov, keď vlasy byť natiahnuté priamo, vlniaci a lokne textúru vlasov bude oveľa kratšie v porovnaní s rovné vlasy, venovať pozornosť, že skôr, než si kúpiť, Ďakujem! 2.Prečo hmotnosť nie je to isté ako popis? Pretože náš výrobok bol vyrobený stroj, je normálne, že bude existovať 5-10g chyba. 3.Prečo sa moje vlasy sa stávajú zamotaný? Vlasy by sa stal zamotaniu v dôsledku sucha, ropa a nečistoty build-up,soľ waterand nie česanie (široký zub špirála), z vašich vlasov denne. Uistite sa, umývať a stav vašich vlasov aspoň raz týždenne, a ak je to možné, dvakrát týždenne by bolo lepšie.Môžete použiť hydratačný kvapky, alebo sa obráťte na stylista pre ďalšie návrhy. 4.Prečo vlasy zhadzovať? Po nový výrobok bol vyrobený, bude tam mať nejaké plávajúce sušič na to, takže keď váš prvý príchod, plávajúce vlasy vypadnú, dúfam, že sa vám mohol pochopiť. 5.Keď budete loď môj pozemok sa, keď som platil za svoju objednávku? Tam bude 24-hodinová platby overenia, čas www.tenisdargov.sk, budeme loď tovaru do 24-48 hodín po overení čas. 6.Ako sa vysporiadať s zápach? Niektorí klienti môžu hovoriť o zápach pri prijímaní na vlasy. Vážení,nie je potrebné sa starať o to, po čo-umývanie a ošetrovanie to nejaký čas,zápach zmizne.

Štítky: zoznam rany klip, bang olufsen beoplay, môj littl poni hračka, vlasy, bang muž, krátke frange, filter napa, bežné ženy, toupee žena, burinu bange.

Dĺžka 8inch(20.3cm)
Materiál Triedy Vysoká Teplota Vlákna
Typ Farby Čistá Farba
Názov produktu syntetické vlasy rany/fringe
Môže Byť Permed Áno
Názov Značky s-noilite
Hrubá hmotnosť 35 g
Položiek v jednom Balení 1 Kus Len
Rany Typ Tupý Rany
Čistá Hmotnosť 30g
Prílohy Clip-In

Napísať recenziu

Súvisiace produkty