Zdieľať
Pôvodné Huawei WiFi AX3 Pro WiFi Router 6+ 3000Mbps 2,4 GHz, 5 ghz Dual-Band Gigabit Hodnotiť WIFI Bezdrôtový Smerovač
Cena
€47.65 -15 %
€56.06
Dostupnosť Skladom

Rozmery a Hmotnosť 225 mm x 159.2 mm x 39.7 mm O 387g Procesory Gigahome Dual-core 1.2 GHz CPU Napájanie 12 V DC, 1 A, Spotreba RAM + ROM 128MB+128MB Tlačidlo H tlačidlo pre jedno-tlačidlo párovania a WPS kompatibilné

Nezávislé Reset Rozhranie WAN: Jeden 10 / 100 / 1000 mb / s Ethernet port LAN: Tri 10 / 100 / 1000 mb / s Ethernet porty Bezdrôtové 802.11 ax/ac/n/2 x 2 & 802.11 ax/n/b/g 2 x 2, MU-MIMO Bezdrôtovú rýchlosť až 2976 mb / s ( 2.4 GHz: 574 mb / s; 5 GHz: 2402 mb / s ) Softvér APLIKÁCIE: HUAWEI AI Život App Huawei Podiel (Klepnite na Pripojiť), Huawei HiLink & 802.11 v protokole IPv4 / IPv6, PPPoE / DHCP / statická IP adresa / Most sieti WAN metódy, Wi-Fi, časovač, Host Wi-Fi, Zariadenie, rýchlostné obmedzenia, adresa MAC filter, Parental control, VPN pass through, DMZ / virtual server... Zabezpečenia TrustZone Ochrana, Anti-brute force algoritmy, WPA3, Firewall, DMZ, PAP / CHAP, DMZ / DoS útoku ochrana

Verzia Softvéru

Čínsky Len ( Ak si mysli, prosím, kupujte ju opatrne), Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe! budeme vás aby to setup! Skutočné Fotografie

Konfigurácia Smerovača Pripojený "Ai Život" App

Sprievodca: Krajina/Región Vybraných Číne Pred Pairring

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe!

Wi-Fi 5 je štandard, používaný väčšinou zariadenia dnes, keď Wi-Fi 6 (802.11 ax) je nový štandard, ktorý je postupne prichádza do inteligentného zariadenia v posledných rokoch. Wi-Fi 6 urobil niekoľko vylepšení oproti Wi-Fi 5 vyrovnať s rastúcim dopytom pre rýchlejšie a efektívnejšie Wi-Fi.

Rýchlosť Až HUAWEI Wi-Fi 6 Telefónov s podporou AX3 a Wi-Fi 6-enabled HUAWEI telefóny sú dokonalý pár, pretože obaja sú vybavené HUAWEI je vyvinutých Wi-Fi chipset, ktoré podporujú 160 MHz (frekvencia pásma. Tak sa položil základ pre Chipset Súčinnosť, čím sa na optimálnu rýchlosť a efektívnosť.

Signál Môže Ísť Cez Jednu Stenu HUAWEI Wi-Fi 6-enabled telefóny sú schopné poslať 6dB silnejšie signály späť na AX3 v stabilnej, 2 MHz úzke pásma pomocou Dynamickej Úzke Pásma technológia, ktorá je založená na Čipovej Súčinnosť. Bezdrôtové signály môžu preniknúť pevných objektov, ako sú steny a podlahy ľahko. To znamená, že telefón bude mať dobrý príjem Wi-Fi signálu, aj keď pripájate z hore alebo niekde ďaleko od smerovača.

Rýchlosť Mimo Vašu Predstavivosť Budete ohromení s sálajúce rýchlosť dodané AX3. Vďaka 1024-QAM a 160 MHz (frekvencia pásma, jeho teoretická rýchlosť môže dosiahnuť až 3000 mb / s (574 mb / s na 2,4 GHz pásmo a 2402 mb / s 5 GHz pásmo). V takej rýchlosti, čo používa sa považuje za samozrejmosť, ako vyrovnávacej pamäte a zaostáva, bude minulosťou. Užite si plynulý streaming a hranie hier ako nikdy predtým.

Viac Pripojení. Hladké Pripojenia. Na rozdiel od tradičných smerovačov, môžete sa pripojiť množstvo zariadení na AX3 s väčšou účinnosťou. Podpora OFDMA multi-user technológií, je schopný odosielanie dát na viacerých zariadeniach súčasne (max. 4 zariadenia na 2.4 GHz, max. 16 zariadeniami 5 GHz). A je schopné pripojenia až 128 zariadenia celkovo na dual pásma. Bez ohľadu na to, ako preplnený priestor, bude slúžiť pre rôznych používateľov a zariadení bez zbytočného odkladu.

Väčšia šírka Pásma 160 MHz Ako AX3 podporuje 160 MHz, pri pripájaní AX3 na zariadeniami, podporujúcimi 160 MHz, ako top-of-the-line HUAWEI Wi-Fi 5-enabled inteligentné telefóny, tablety a prenosné počítače, internet, rýchlosť sa zvýši o 60% a viac. Toto vám ponúka bezprecedentnú, mas bez skúseností na mobilných zariadeniach.

Chránia Sieť s Huawei HomeSec Povolená TEE (Trusted Execution Environment) a Microkernel, AX3 ponúka bezpečný priestor vo vnútri jeho hlavný procesor, kde softvéru i hardvéru sa používajú na ochranu údajov. To je tiež CC EAL5 certifikované, čo znamená, že by mohli pracovať bezpečne v obchodnom prostredí, ponúka skvelé zabezpečenia kvality do vášho zariadenia.

Vezmite prosím na vedomie pred vami, aby:Colné Dane / Daň Naša cena nezahŕňa dane/daň.

Zákazníci musieť platiť žiadne Dane colný/Clu v prípade, Ak Cieľová colné žiadosti. Odľahlých Oblastiach Odoslanie Poplatok, Ak sa rozhodnete DHL a vašu adresu patrí do DHL vzdialených oblastiach ( môžete skontrolovať na DHL vzdialených oblastiach, webové stránky), ste povinní zaplatiť DHL odľahlých oblastiach odoslanie poplatok 40USD. Kontrola kvality: Pred odoslaním ,sa otvorí okno na testovanie kvality alebo nainštalovať softvér . Ak potrebujete zapečatenej krabice , pls zanechať správu po zaplatená . O Skladovanie: aktuálne dostupný ukladací priestor nie je rovná napísané číslo,dôvod môžeme vysvetliť je, že konfigurácia softvéru telefónu bude zaberať časť skladovanie. Konečné k dispozícii skladovanie môžete skontrolovať Antutu skóre screenshoty.Nemôžeme akceptovať, spor RAM/ROM rozdiel. Vrátenie & Repalcement & Záruka: 1. Prosím informujte nás, a to do 3 dní od doručenia keď sa stretnete s akýmkoľvek problémom. 2. Prosím, vráťte nám v pôvodnom stave tovaru a poslať EMS alebo Registrované Poštové na výmenu alebo vrátenie peňazí a dajte nám vedieť sledovacie číslo čoskoro. 3. Zabezpečíme výmenu alebo proces refundácie pre vás hneď, ako sme potvrdiť, vrátený 4.Sľubujeme, záruka na jeden rok a budeme opravy bezplatne (By mal mať tovar bez detašovaných), nabitej vrátenie a reshipping by mal byť platený zákazník dodacia lehota :

Štítky: pro sg906, router, 4g router huawei, prispôsobiť wifi, ax6 xiao, 5g telefón, česť, ax3 huawei, fi wi router, ax1800 xiao.

Max. LAN Rýchlosť prenosu Dát 1900Mbps
Aplikácia Domov
Podporuje aj WDS Áno
Wi-Fi Štandard Prenos 802.11 ac
WAN Porty 1 x10/100/1000Mbps
Package Áno
Druh Bezdrôtové
2.4 G Wi-Fi Prenosovej Rýchlosti 450 mb / s
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu ax3 pro
Wi-Fi Podporované Frekvencie 2.4 G & 5G
Štandardy A Protokoly Wi-Fi 802.11 g
Certifikácia CE
Počet USB Rozhrania 1 x USB 2.0
5G Wi-Fi Prenosovej rýchlosti 2167Mbps
Funkcia Firewall
Názov Značky Huawei
S Modemom Funkcia No

Napísať recenziu

Súvisiace produkty