Zdieľať
Nový štýl Medicíny Chladenie Puzdro Diabetik na Inzulíne Cestovné puzdro Chladnejšie taška Pack Držiteľ bolsa termica
Cena
€19.46 -9 %
€21.39
Dostupnosť Skladom

Hlavný materiál : Polyester + Medicíny chladiacej kvapaliny Non-jedovaté&Odolný

Veľkosť : 65*180 mm

Studený zdroj: Medicíne chladiacej kvapaliny základné prednosti produktu inzulínu chladenie puzdro 1.chladiace 2.vsakovanie vody 3.ľahký ľahko prenosný 4.opakovane použiteľné (môže byť opakovane použiteľné na dva alebo tri roky) 5.jednoduché na použitie, Veľmi prenosný Veľmi vhodný pre outdoorové bez Chladničky, Stačí voda Jeden inzulínu perá mohli dať alebo jeden pero s jedným alebo dvoma reagencie studenej zdroj je z vnútorného Lekárstva chladiacej kvapaliny, len voda, mohli urobiť stávajú väčšie a udržať chladnejšie pre 2-3days. nemusí použiť, Chladničky alebo iné iné. Práve voda je ok! Studený zdroj je z vnútorného Lekárstva chladiacej kvapaliny, len voda, mohli urobiť stávajú väčšie a udržať chladnejšie pre 2-3days. nemusí použiť, Chladničky alebo iné iné. Práve voda je ok!

Návod na použitie

LEN NASLEDUJTE TIETO INŠTRUKCIE

1.Odstrániť vrecká z puzdro

2.Užite vrecká do studenej vody:20-30mins pre 2 vrecká 30-40 min na 3 vrecká

3.Miesto vrecká ploché plne vo vode

4.Nech kryštály opuchlo

5.Dajte vrecká na čerstvom vzduchu, kým sa voda odteká

6.Miesto vrecká a vaše lieky, vo vnútri je vrecko

7.Ak nepoužívate puzdro, odstrániť vrecká a dať ho do vzduchu vyschnúť

Všetky výrobky, ktoré ponúkame, majú vysokú kvalitu a priaznivú cenu.

Zásielky

· Krátka Doba Spracovania:Po dostaneme potvrdenie o platbe z nášho obchodu, budeme posielať vaše položky ASAP o spôsob dopravy, ktorú ste si vybrali.

· Môžeme vám oznámi, ako dlho, ako položky sú dodávané.

· Za normálnych okolností, položky dorazí v 7 až 15 Pracovných Dní od EMS 15-30 dní poštou air mail. Ale to môže byť oneskorené, pretože prázdnin alebo zlé počasie.

Drop Shipping

· Môžete zobraziť všetky naše fotografie vašich klientov voľne.

· Pošlite nám váš klientov, doručovaciu adresu, ak miesto vašej objednávky a povedzte nám vaše presné požiadavky (môžete tiež napísať svoje klientov dodaciu adresu priamo vo vašej objednávke)

· Zvyčajne Do 24 hodín po prijatí objednávky ( Ak nejaké sú na sklade, alebo zlé počasie ect iných dôvodov, spojíme sa s vami v prvej dobe, a môžete sa rozhodnúť ísť na čakanie ,alebo zmeniť na iný štýl/farbu, alebo žiadate vrátiť peniaze.

Návrat Politiky

· Po tom, ako dostanete balík, prosím e-mail nás do 3 dní, ak nie ste spokojní, alebo nie sú škody v doprave. Ale musíte nám fotografie im to dokázať.

· Ak sa chcete vrátiť položky, majte, prosím, v rovnakom stave ako bol odoslaný. Vrátime vám po dostali sme to, ale je vrátená čiastka nezahŕňa náklady na dopravu.

· Prosím, aby do 5 Pracovných Dní na nás na spracovanie vašej vrátený tovar.

Pozitívnu Spätnú Väzbu

· Spätná väzba je veľmi dôležitá .

· Ak ste spokojní s našimi položky a služby, písať dobrú spätnú väzbu pre nás, prosím, urobíme to za vás a tiež vám viac zľavu pri ďalšej objednávke.

· Ak nie ste spokojný / á s našimi položky, prosím, nedávaj nás negatívnej spätnej väzby, ihneď. Najprv nás kontaktujte, my vám dobré riešenie. Ak nie, Post Záporná spätná väzba nie je neskoro.

Kontaktujte Nás

· Ak máte akékoľvek problémy, neváhajte sa na nás obrátiť! budeme dať yo najlepšie služby :))

Štítky: sma chladnejšie tašky, mini chladič piva, box ľad, varon termica, chladič, chladič cpu, zahustiť chladnejšie taška, diabetická deň, inzulín prenosné, pivo fľaša chladič.

Druh Tepelná
Číslo Modelu Špeciálne 048
Materiál ploycotton
Použitie Jedlo

Napísať recenziu

Súvisiace produkty