Zdieľať
Diaľkové pre MT4,MT4G,MT4V garáž náhradné diaľkové ovládanie 433.92 mhz
Cena
€3.46 -30 %
€4.95
Dostupnosť Skladom

Predajné miesto:

Vieme, že ste si svet plný možností , ďakujeme vám za výber nás !

Pred objednávky

prosím všimnite si , naše vzdialenej je KOMPATIBILNÉ / VÝMENY /KLON vzdialené , nie je pôvodný .

prosím, uistite sa, vzdialenej / systém môže byť používaný pred nákupom .

Vo všeobecnosti platí, že ak vzdialeného v súčasnosti používate je jeden z diaľkových ovládačov na obrázku v reklame potom toto diaľkové bude kompatibilný s vaším motora.

ak ste nie je tak istý , kontaktujte nás prosím bez váhania .

Venujte prosím pozornosť, že dovozné clá, dane nie sú zahrnuté v položke cenu. Poplatky sa môžu v dôsledku rôznych vnútroštátnych politík.

Kompatibilné s: MT4,MT4G,MT4V

Pls prosím na vedomie,sme predávať len náhradné diaľkové,nie pôvodný jeden

programovanie:

Diaľkové ovládanie je rovnaké funkcie ako vaše pôvodné diaľkové

to by programovanie s pôvodnou prijímač podľa pôvodnej Manuál keď ho získate, Ak stratíte pôvodnej špecifikácie, prosím, dajte nám vedieť a my vám pošleme pokyny na vás, keď ste objednávku

KTORÉ DIAĽKOVÉ DOSTANEM? Diaľkové ktoré dostanete sa ukázal na šípkami, ak je kompatibilný diaľkový alebo obrázku na jeho vlastné, ak je to skutočný vzdialené. ČO JE KOMPATIBILNÝ DIAĽKOVÝ? Kompatibilný diaľkový je aftermarket diaľkové nie je vyrobené tým istým výrobcom ako originál, ale bude kompatibilný s vaším motora. Existuje toľko aftermarket diaľkové majú rovnaké alebo podobné diaľkové tvar ,prosím, uistite sa, diaľkové značku a model pred objednaním AKO môžem VEDIEŤ, že som NÁKUPU SPRÁVNEMU VZDIALENÉMU? Na zabezpečenie kompatibilné, uistite sa, že vaše pôvodné diaľkové je zobrazený v hlavnom obrázku a váš motor značka a model je uvedené v zoznam kompatibility v popise. Ak si stále nie ste istí, požiadajte nás o pomoc. PREČO DIAĽKOVÉ MAŤ VIAC AKO JEDNO TLAČIDLO? Ďalšie tlačidlá sa používajú byť naprogramované na iné dvere, ako niektoré domy môžu mať gate a viacero garážových brán. PREČO JE TAM ŠKRABANCE NA PREDNOM MOJEJ VZDIALENEJ? Väčšina našich diaľkových ovládačov má modrý ochranný film na prednej strane, aby sa zabránilo poškriabaniu, prosím šupkou tento film odhaliť kovový povrch. BUDEM PRIJÍMAŤ POKYNY? Väčšina pokyny možno nájsť na Popis Produktu Pre kompatibilnú vzdialenú , programovanie metódou všetky rovnako ako originálne diaľkové , na ktoré sa môžete obrátiť svoje originálne manuálne alebo seach na google BUDE VZDIALENÝ PRÍSŤ S BATÉRIOU? Áno, všetky ovládače sú vybavené batériou. ČO TREBA VEDIEŤ O CENE? Vzhľadom na rozdielne politiky krajín , Dovozné clá , dane alebo poplatku môže spôsobené nie sú zahrnuté v cene .Osoby obvinené sú kupujúceho zodpovednosti . Wholesales/Hromadného príkazu môžete ponúknuť zľavu , pre viac podrobností, kontaktujte predaja.

Štítky: anténu auta, bluetooth garáž, 433.92 mhz diaľkové ovládanie, moovo diaľkové, argtek, mhouse diaľkové ovládanie, brány wifi, morse kužeľ mt4, MT4, 433.92 mhz vysielač.

Špeciálne Funkcie Náhradné Diaľkové Ovládanie
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Dĺžka 7inch
Položka Výška 0.5inch
Farba Meno čierna
Druh Materiálu ABS
Položka Šírka 3inch
Položka Druh Diaľkové Ovládanie
Názov Modelu 115
Položka Hmotnosť 40g

Napísať recenziu

Súvisiace produkty