Zdieľať
Renault Megane 4 HB-SD Chrome Prednej Mriežky 2016 a Viac 407785987
Cena
€23.91
Dostupnosť Skladom

Vlastnosti produktu: produktoch Chrome, ktoré sa vzťahujú na vozidlo špecifických dimenzií na základe pripravené s plesňou sú vyrobené. Produkty na zadnej vysoko kvalitný obojstranný akrylová páska pripravený na montáž s poslať. (Nepovinné ako posilnenie silikónové aplikácia môže byť vykonaná).

Návod Na Montáž:

Suché a prachu zadarmo Prostredie Montáž. Po vybalení produktu na obojstranné regióne uplatňovať bez rozobratia povrch chrániča z Vrchu cvičenia. Produkt pripojené Čistič Povrchu Kvapaliny (alkohol, alkohol, celulózových tenšie a pod.) s vyčistite dôkladne. (Parfumované Kolíne nad rýnom, vlhké utierky, benzín, atď. Prísady, ktoré obsahujú kvapaliny s čistou odporúča.) Aplikácia na zem, čistenie, montáž je pre nás veľmi dôležité. Za produkt obojstranné pásky všetky funkcie göstermesi prostredie teplota 25 ° nad. Povrch protector po vybratí priľnavosť sily zvýšiť sušič na vlasy stroj atď. S pomocou banda použiť. Za výrobok s povrchom Protector, rozloženie tepla po použití výrobku vyčistiť oblasť tek použiť naraz. Pomocou suchej tkaniny tlač na uplatnenie kuvvetlice lepenie. Výrobok je pevnú priľnavosť na 24 hodín chrániť pred sudáne a 48 hodín vášho vozidla s vodnými delami yıkamamaya starostlivosti.

Štítky: gombík chrome megane, 20a 12v batérie, nabíjačky, barbecu gril, BBQ, renault megan 4, megan, predné kolesá renault megane, benz diamond gril, prednej maske vw jetta, box poistka.

Pôvod TR(Pôvodu)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty