Zdieľať
Originálny Nové pre IBM Lenovo ThinkPad Edge E531 E540 T540 T540P W540 US Rozloženie Klávesnice FRU:04Y2348 0C44913 90 Dní záruka
Cena
€27.23 -8 %
€29.60
Dostupnosť Skladom

Prosím, porovnať starej klávesnice fotografie uvedené skôr ako zadáte objednávku esp. Notebook Modelu a Rozloženie Verziu. To je veľmi dôležité brať do úvahy váš notebook modelu. Pre presné výskumu. Tiež prosím, byť informovaný o tom, že máme veľa rôznych Číslo Dielu a všetky sú zmiešané dohromady a môže byť použitý Zameniteľné. Môžete prijímať z kompatibilného číslo dielu k dispozícii na našich zásob. Foto je len pre referenčné účely. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás. A ak v prípade, že ste už kúpili a vyskytol sa problém s týmto položky, prosím, dajte nám vedieť a pošlite nám fotografiu a položky, ktoré ste obdržali a starej Klávesnice budete nahradiť. Dúfam, že ste pochopili.

Snažili sme sa odpovedať na najčastejšie kladené otázky nižšie, ale ak máte AKÉKOĽVEK otázky, a to buď pred nákupom alebo po prosím, zavolajte alebo napíšte nám a my vám byť viac ako radi pomôžu. Prečítajte si, prosím, všetky informácie, ako sa niektoré dôležité informácie, je uzavretý.

Otázka: som obchodník ponúkate obchodu ceny?

A. Áno, môžeme ponúknuť obchodu ceny pre qty nákupy. Prosím, kontakty s nami.

Q. záruku poskytujete vy?

A. ponúkame 90 dní záruka na všetky klávesové nákupy. Môžete upgradovať vaše záruka v čase nákupu na 6-12 mesiacov,kontaktujte nás

Otázka: Kde si dodať?

A. dodávame na väčšine miest na celom svete.

Otázka: nemôžem nájsť klávesnicu, že som od nich vyžadovať vaše záznamy?

Odpoveď: nemôžeme zoznam každom modeli, tak nás, prosím, kontaktujte priamo a mali by sme to mať na sklade. Ak na zriedkavé príležitosti nemáme, my sa budeme snažiť nájsť pre vás.

Otázka: Čo sa stane, ak bol tovar poškodený v tranzite?

A. Všetky naše výrobky sú expedované v Dobrom stave, účel vyrobené obalu a škody sú veľmi zriedkavé. Však sme sa vymeniť všetky poškodené produkty ak poškodený položka sa vykazuje, ak nás na dobierku (do 24 hod od doručenia). Nemôžeme s výnimkou nárokov mimo tento čas rám ľúto. SKONTROLUJTE PROSÍM VÁŠ TOVAR NA DOBIERKU!!!!

Na www.tenisdargov.sk štandardná doprava:otvorte okno kontrola pred podpísať.a take fotky balík a poškodenia.budeme kontrolovať všetko, a vrátenie peňazí.

DHL lodnej dopravy:Ak je toto políčko škody. PROSÍM NEPRIHLASUJTE SA.NEMUSÍTE PODPÍSAŤ.NEMUSÍTE PODPÍSAŤ. Len si fotografie poškodenia a požiadať DHL udržať balíka.Budeme hovoriť s DHL.

Naša spoločnosť sa zaoberá medzinárodný obchod pre mnoho rokov,máme perfektné balíček pre obrazovke.pre veľkoobchodných zákazníkov a niektorých iných krajinách máme špeciálnu express, najmä na Blízkom Východe, v Juhovýchodnej Ázii, Európe a Spojených Štátoch, výhody sú zrejmé,vitajte na rokovanie s nami dosiahnuť win-win situácia

Štítky: e531, ssd wifi, E540, arabský lenovo e540 klávesnice, klávesnica lenovo t540p, lenovo w540, lenovo thinkpad t540p, lonovo logo thinkpad, , thinkpad w540, skrutka ssd.

Záruka 90days
Verzia US
Doba Spracovania 24 hodín
Číslo Modelu E531 E540 T540 T540P W540
farba čierna
Názov Značky Reboto
Original/OEM Pôvodný
Kompatibilné Značky Lenovo
ŠTANDARD NÁS Štandardom

Napísať recenziu

Súvisiace produkty