Zdieľať
Psa Elektrický Plot Prijímač Golier pre 023 023B W227 W227B V-pozemný Výcvik Golier Príslušenstvo Plnenie alebo Batérie Obojky
Cena
€8.15
Dostupnosť Skladom

Psa Elektrický Plot Prijímač Golier pre 023 023B W227 W227B V-pozemný Výcvik Golier Príslušenstvo Plnenie alebo Batérie Obojky

Úvod:

— Bezpečnosť Vášho domáceho Maznáčika, Viac ako 1 000 000 Psov Hit Autom Každý Rok A 60,000 sú Stratené alebo Ukradnuté — Impulzné Úmerná Podnet ; bližšie váš pes dostane na hranicu, intenzívnejšie šok bude. ; — Progresívne Tón, Podnety ; upozornenie, tón bude vydaný prvý, potom šok podnetu, ak je váš pes pokračuje posunúť bližšie k hranici. ; — Premenná Poľa Šírka Kontroly ; Umožňuje presne kontrolovať šírka signál oblasti. ; — Akustický a Vizuálny Drôt Break Ukazovatele ; malo By sa vaše pochovaný drôt kedykoľvek zlomiť, hlasný zvukový alarm bude znieť sprevádzané blikajúce svetlo. ; — Zistiť rýchlosť Anti-Beh cez ; rýchlejšie váš pes sa pohybuje, tým rýchlejšie sa vyššia úroveň intenzity je vydané. ; — Vstavaný Priečok Ochrany ; Chráni vysielač z napäťových výkyvov spôsobených bleskom stikes. ; — Viac Golier Prevádzky ; Pridať toľko obojky, ako sa vám páči obsahovať toľko zvierat, ako máte. Nie je tam žiadny limit na počet obojky ju môže ovládať. ; — Široký Sortiment Pokrýva Oblasť ; Až 5000 štvorcových metrov rozsah (viac ako 1,2 aker). Zavedenie nového výrobku: ; Naše skryté plot systém je najviac spoľahlivé a cenovo dostupné pet vysokobezpečnostné. ; Tento systém pomôže naučiť psov, čo bezpečné hranie hranice sú, a bude mať svojho psa z nebezpečných oblastiach, ako sú cesty ; bazény alebo off-limity zóny ako susedovej záhrady, kvetinové záhony a pod. ; Ľahko pochovať drôt spolu kontúry určenom priestore, a dal prijímač golier na vášho domáceho maznáčika. ; Golier bude detekovať signály odosielané z drôtu. Keď pes ; sa blíži k hranici, obojok bude výstražné pípnutie, pripomínal psa, aby jeho vzdialenosť. ; Ak sa pes drží ísť dopredu, systém bude problém postupného zvyšovania stimul, kým pes chrbtom preč. ; Postupne sa naučia rešpektovať hranice, a dozvedieť sa, čo bezpečného priestoru je. Špecifikácie:

Produkt : Elektronické psa plot Prijímač Golier(batérie štýl alebo Plnenie štýl)

Materiál : plast a kov

Package Vrátane: • 1 * Prijímač Golier( Elektronické psa plot Príslušenstvo Prijímač pre 023 023B w227B W227)

Tip: Tento golier je len doplnok pre 023 023B w227B W227 elektronické plot. Potrebujete tieto radiče do práce. Ak ste už zakúpili elektronické plot, prosím ignorovať tieto informácie.

Štítky: draci psov, príslušenstvo psa, rd290, pes elektrické plotové systémy, väzby domáce zvieratá, zomrie plot, cievkou elektrický plot, pes, brány pet, bezdrôtové psa plot drôt.

Materiál Plastové
Type3 Batéria golier,Nabíjanie golier
Drop Áno
Voda Schopnosti Rainproof Prijímač
Režim Tréningu Pevné pet rozsah činnosti
farba čierna
Názov Značky Otmagelu
Type2 Elektronické Obojky Na Výcvik
Druh Diaľkové Výcvik Psa
Číslo Modelu 023 023B W227 W227B
Doprava ZADARMO
Položka Druh Výcvikové Obojky
Nastaviteľná Dĺžka 20-55

Napísať recenziu

Súvisiace produkty