Zdieľať
12inch Rozšírenej 3D Displej HD Zosilňovač Stojan Mobilný Telefón Premietacie Telefón Kino Amplificatore zväčšovacie sklo Telefón Držiak Držiak
Cena
€7.57 -22 %
€9.83
Dostupnosť Skladom

Popis:

L7 model lenivý držiak mobilného telefónu na obrazovke zosilňovač objektív používa Fresnelove optika Alec high-definition anti-modré šošovky, tak, že zobrazenie účinok obrazovky je realistický a predstavuje trojrozmerný zmysel

1. Lenivý podporu hliníkový kábel, ktorý môže byť obnovené do svojho pôvodného tvaru po opakovanom ohýbanie a nie je ľahko zbaliť a prestávky.

2. Zosilňovač je ľahký a sklopný dizajn, ktorý môže byť zložené do tenkých plechov, keď nie v použitie, ktorý je ľahko prepravovať a skladovať. Tam je svetlo blokovanie dosku medzi mobilným telefónom a lupu blokovať svetlo a zabrániť astigmatizmus a zlepšenie zobrazovania skúsenosti.

3. Displej je navrhnutý ako zakrivené plochy. Zakrivené obrazovke umožňuje divákovi sa pohybovať vľavo a vpravo pri sledovaní videa pri zachovaní centre videu, ktoré je viac troch-dimenzionální!

4. Klip dizajn je obojstranný úsek klip, ktorý môže držať mobilný telefón zameraný na všetky časy, a nespôsobí video deformácie a iné problémy spôsobené nesprávne umiestnenie mobilného telefónu. Úsek rozsah klip je medzi 11-17 cm, ktorý môže byť orezaná na trh Niektoré mobilné telefóny s uhlopriečkou do 6.6 cm.

5. Keď zosilňovač nie je použitý, L7 môže byť použitý aj ako bežný lenivý držiak, a svetlo bariéra je pridaná.

6. Keď lenivý držiak nie je pripojený, L7 môžu byť umiestnené na ploche do pozerať videá a môže byť použitý aj ako bežný stolný live konzola.

Špecifikácie:

Špecifikácia:

Veľkosť: 26*25*6typ

Materiál: Akryl objektív + ABS shell

Hrubá hmotnosť:597g

Package Zahrnuté:

1 * Mobilný telefón stojan

1 * Manuál

Štítky: auto sklo držiak, zväčšiť telefón, 3d displej telefónu, plný skladací stojan telefón, univerzálny zosilňovač 3d, zosilniť mobilné obrazovky, pevné premietacie plátno 150 palec, skladacia telefón držať, zväčšovacieho prístroja telefón, premietacie plátno podporu.

Názov Značky DigRepair
Magnetické No
Nabíjačka No
Má Reproduktor No
Materiál ABS
Kompatibilné Značky Univerzálny
Použitie stôl

Napísať recenziu

Súvisiace produkty