Zdieľať
14pcs presnosť skrutkovač Phillips1.5/T2T3T4T5T6/Pentalobe 1.2 NÁSTROJE držiak PRE hovoru iphone Apple Macbook Air Samsung
Cena
€22.09
Dostupnosť Skladom

14pcs presnosť skrutkovač Phillips1.5/T2T3T4T5T6/Pentalobe 1.2 NÁSTROJE držiak PRE hovoru iphone Apple Macbook Air Samsung Úvod: Špecifikácie: Skrutkovač materiál: S2 Rukoväť Materiál: Hliníková Zliatina Skrutkovač, dĺžka: 120 mm Skrutkovač priemer: 3 mm Multi-bitov Patria: 1-Tri-krídlo bit veľkosť: Y 0.6 1-Pinhead Philip: 2.5 5-bit Torx veľkosti: TORX T2H,T3H,T4H,T5H,T6H 3-Krížový bit veľkosť: PH000,PH00,Phillips1.2 2-Pentalobe bit veľkosť: P2,P5 1-Flathead bit veľkosť: SL2.0 1-Hex: 2.5 Kompatibilné s : mobilný telefón , PDA , PC a iné aplikácie O skrutkovač pokyny: 0.6 mm Y tip skrutkovač: - používa sa na uvoľnenie doska skrutky dielov pre iphone 7 a Apple Hodinky a pod. 0.8 mm Pentalobe skrutkovač: - používa sa na uvoľnenie Spodnej časti všetky diely pre iPhone /MEIZU/vivo atď. 1.2 mm Pentalobe skrutkovač: - používa sa na uvoľnenie častí pre Apple macbook/air/notebook 1,5 mm/1.2 mm Krížový skrutkovač: -ak chcete otvoriť cez hlavu screwsGross,používa sa na uvoľnenie doska skrutky dielov pre iphone/Samsung atď. PH00 2.0 mm Krížový skrutkovač: -pre prípad, skrutky a niektorých vnútorných skrutiek pre Macbook, pre MacBook Pro & notebook Plochý bit (-2.0 mm) skrutkovač: -pre Ploché skrutky pre iphone 2G,3G/3GS,iphone 4/4S,pre iphone5 Torx T2 skrutkovač: -pre PSP 2000, atď. teardown a opravy; Torx T3 skrutkovač: -pre Motorola V3, Siemens SL55, atď. telefóny teardown a opravy; Torx T4 skrutkovač: -pre Motorola radu, PDA, micro pevného vodiča, atď. teardown a opravy; Torx T5 skrutkovač: -pre vnútorné skrutky batérie, logic board, SSD časť pre MacBook Air roky 2010-2012, pre Retina MacBook Pro, HTC, Blackberry, pre Motorola, Nokia a ďalšie smartphone - pre Motorola series, Nokia radu, Blackberry radu, atď. telefóny a prenosný pevný disk HDD teardown a opravy. Torx T6 skrutkovač: -pre niektoré vnútorné skrutky na časti pre Macbook, pre Macbook -pre takmer všetky modely Nokia, niektoré modely Motorola, Samsung, Sony, Blackberry telefóny a počítačové HD opravy; Y-tvare Y2.0 skrutkovač: -pre vnútorné skrutky pre MacBook Pro,pre iPad,pre zte, pre huawei pre meizu, pre chladné pre Oppo, pre Vivo a ostatné smartphone opravy -Y-typ skrutky telefón, PHS, kolísky, atď. Vyššie sú jednoduché instroduction. Existuje veľa podmienok, rozoberať telefón. Možno budete potrebovať jeden druh skrutkovač len. Alebo budete potrebovať veľa druhov skrutkovače, aj iné nástroje. Skrutkovač je špeciálne pre niektoré telefón. Ale je možné ho použiť ako univerzálne rozoberať nástroj pre iné telefóny rovnako. Prosím, vyberte ten, ktorý potrebujete.

Štítky: profesional nechty nástroje, iphone 7 skrutkovač y, vw nastaviť nástroje, pražené skrutkovača nastavte, skrutkovača nastavte pre macbook pro, hliníkové skrutkovača nastavte, čítačka kariet sony, hrubý skrutkovača nastavte, macbook nástroj, skrutkovača tip.

Názov Značky kingeser
Materiál Legovanej Ocele
Package 10-19Pcs
Skrutka Vedúci Veľkosť 3.0
S Rukoväťou, Alebo Nie Áno
Magnetické Áno
Druh Množina Skrutkovač
Funkcie Multifunkčné
Skrutka Hlavy Typu Y-Typ
Číslo Modelu K1143

Napísať recenziu

Súvisiace produkty