Zdieľať
MOYEAH Prenosné Auto CPAP Stroj s Maskou Trubice Proti Chrápanie APAP Dýchanie Ventilátor Pre ČASŤ Spánkového Apnoe
Cena
€332.40 -54 %
€738.66
Dostupnosť Skladom

RM21655499990930294 MOYEAH Prenosné Auto CPAP Stroj s Maskou Trubice Proti Chrápanie APAP Dýchanie Ventilátor Pre ČASŤ Spánkového Apnoe

Moyeah iBreath auto cpap stroj zdravotníckeho zariadenia, s nosovej celotvárová maska a zvlhčovač spánkového apnoe chrápanie anti chrápanie direclty vložená SD karta pre údajov. Toto zdravotnícke zariadenie kontinuálne pevné tlaky sú nastavené tak, aby vyhovovalo vašim potrebám, aby ste si príjem správny tlak pohodlné pre ČASŤ pacientov, všetky údaje setted nadol MOYEAH auto cpap model.

1.Integrované Zvlhčovanie: Vyhrievané zvlhčovanie je štandardnou funkciou, postavený na všetky MOYEAH iBreath auto cpap stroj, s climate control je rozšírené auto možnosť a stlačte štart na vaše cpap stroj získať maximum v terapia pohodlie.

2.AutoRamp: MOYEAH iBreath c auto pap m achine auto Rampa funkciu s spánku nástup detekcie je určený, aby terapie, ako pohodlné je to možné, od okamihu, keď zapnete apap Stroj. Funguje to sa dodáva s nízkym tlakom, aby vám pomohol zaspať s ľahkosťou. Keď zistí, spací, pohodlne sa zvyšuje tlak na zabezpečenie predpísanej úrovni je riadne dodaný.

3.Rozšírené prípade detekcie: Na MOYEAH iBreath c auto pap m achine rozlišuje medzi obštrukčná a strednej apneas, takže si môžete byť istí, že ste vždy prijíma vhodné terapie.

4.MOYEAH iBreath c auto pap m achine nastavenie svetelnej vnímanie:

Auto detect (automatické zistenie intenzita svetla,automatické nastavenie jasu obrazovky,chrániť oko je používateľa

5.Ľahko Dýchať motor: tichý, Ľahko Dýchať motor vytvára pokojné prostredie pre vás a vašu posteľ partnera. Inovatívny dizajn Ľahko Dýchať motorových vlastnosti peny a izolačné materiály zahrnuté do základne prístroja. Produkuje minimálne turbulencie, prináša viac výkonu, a prakticky eliminuje hluk vyžarovaný do miestnosti.

6.Dopredu smerujúce Dizajn: užívateľsky príjemný ovládacie prvky, intuitívne rozhranie a farbu LCD obrazovky, aby to jednoduchý pohyb v ponukách a prispôsobiť pohodlie nastavenia.

7.Únik kompenzácia: Obvod náhradu a výška náhrady doručenia garancia najlepších presnosť a synchronizácia.

8.Jedinečný expiratory uvoľnenie,viac súlade s dýchacími mechaniky

Moyeah iBreath c auto pap m achine expiratory uvoľnenie tlaku mení so stupňom expiratory úsilie,viac expiratory úsilie,viac na uvoľnenie tlaku,aj inspiratory effert bol tiež vylepšený podľa inteligentný výpočet,tak inspiatory tlak bol tiež vylepšený,že je viac súlade s respirtory mechaniky.

9.MOYEAH-Ibreath CPAP&APAP série v porovnaní:

Nosné m opýtajte

Všeobecné Očakávané použitie: OSA typ Používateľa: hmotnosťou viac než 30 kg Displej: 3,5 palcový farebný sceen úroveň Hluku: menej ako 28dB Režim: CPAP, CPAP-V (iba pre 20 c Pro), APAP CPAP tlakový rozsah: 4-20 cm Hg Statického tlaku presnosť: 0,5 cm H20 Dynamického tlaku presnosť: 1 cm H20 Inšpiráciu Citlivosť: Auto Dych Vyvolať Citlivosť: Auto IP úroveň: IP22 Funkcie: Automatický Jas Obrazovky, Nastaviteľné Energia Režimu, Času a Budíka, Unit Nastavenia, Viacjazyčný Nastavenia, Výkonnosti Self Test, Ja Pacient Správa na hlavnej obrazovke, SpO2, PR Automatická pračka Pohodlie Parametre: Dýchanie Prípade Detekcie, Rampa Automatic Gain, práva duševného vlastníctva (Intelligent Uvoľnenie Tlaku), Automatická Výšky, Nastaviteľná Úniku Náhradu škody, Automatické Zapnutie / Vypnutie, Maska Párenie, Obvod Náhradu Data management: Hosť uchovávanie údajov (1 rok štatistiky, 1 týždeň vysoké rozlíšenie údajov), SD karta (Vysoké rozlíšenie) ukladanie dát (10 rokov) Jazyk: angličtina,francúzsky,španielsky, poľský, Slovenský, taliansky

Obsah balenia 1*Auto Cpap Stroj 1*užívateľská Príručka 1*Cestovná Taška 1*Dýchacie Trubice 1*4 GB SD Kartu, 1*Nabíjačka 1*Nosné Masky

Upozornenie 1 lekár model: pacienta ponuka nebude obsahovať všetky stroj funkcie a možnosti, ďalšie nastavenia zahrnuté v lekára menu.

Možnosť

Popis

Režim

Moyeah-Ibreath - APAP

Liečbu P

Zaobchádzať S je najnižší tlak zariadenia dodať pre OSA

Príručka P

Ak pocit nie je pohodlné v procese úpravy, môžete manuálne nastavenie -+2 tlaku

Rampa

Tlak je dodávané zatiaľ čo pacienti sú hore

Init P

Počiatočná liečba tlaku, kedy stroj beží

Citlivosť

Päť úrovní pre nárast tlaku v dôsledku kolapsu horných ciest dýchacích

Oznámenie 2

Moyeah starostlivosť o softvér na stiahnutie:

MOYEAH-Ibreath CPAP Série porovnať s inými značkami:

Iné často kladené otázky: Otázka 1:Aký človek je potrebné tento produkt , a to hlavne pre to, čo indikácie ? Sleep Apnoe Syndróm (SAS) Prezentácia : Chrápanie , denná sleepniss , znížená koncentrácia , hypertenzia , na ranné bolesti hlavy , pomalé reakcie času , zníženie pamäte , zníženie libida. Otázka 2:je stroj vhodný na použitie doma? Má jednoduché ovládanie ? Áno, je to určené pre spánok domácej starostlivosti terapie a vetranie . Po pozri návod na obsluhu , to bude veľmi jednoduché ovládanie pomocou Koncového Užívateľa. Q3:Ako nastaviť stroj dýchacích ciest terapia tlaku alebo ako vybrať režim práce , a zmeniť ďalšie paramaters ? Všetky nastavenia sa dajú zmeniť v Klinických Menu. (Zadajte Klinické Menu : Kedy stroj beží , prosím stlačte prostredné tlačidlo a pravé tlačidlo myši , držať ich na 5 sekúnd bude do Klinických Menu.) Q4:existuje nejaká záruka? Dávame záruku 2 roky pre CPAP stroje a 1 rok záruka na príslušenstvo

Štítky: očná maska spánku, chrápať zátka, cpap, cpap machin, cpapmask, mravec chrápanie, cpap masky, asus ventilátor, anti chrápať, bipap.

Záruka 2 Rokov
Pracovný Mód Auto
Údaje SD Kartu 4GB
Materiál ABS
Prísť s Nosné masky, Hadice, Nabíjačka, ect.
Režimy Prevádzky Auto
farba STRIEBRO
Číslo Modelu 20A
Funkcia Anti Chrápanie, Apnoe
Na Palube Kapacita Pamäte 1 Rok
Názov Značky MOYEAH
Veľkosť Obrazovky 3.5 palcový farebný
Druh spánkového apnoe
Položka apap
Položka Druh Spánok A Chrápanie
APAP Rozmery 25x12.5x13.5cm
Tlakový Rozsah 4-20 cmH2O

Napísať recenziu

Súvisiace produkty