Zdieľať
Jurský Svet Zvuku Štrajk Edmontosaurus Irritator Parasaurolphus Zvuk Štrajk Dinosaura Akcie Obrázok Hračky GJN67 GMC95 GMC97
Cena
€25.42
Dostupnosť Skladom

Popis produktu

Byť súčasťou Jurský Svet dobrodružstva s konečným dinosaura bitka akcia! Tento stredné Zvuk Štrajk dinosaura akcie graf funkcie zbrusu nový "Prvotný Útok" funkcie, umožňujúce deti ovládať bojovom hrať buď pohybom chvosta na obrázok zo strany na stranu na štrajku, alebo sa pohybuje chvostom zo strany na stranu/hore a dole pre úžasné ŽUŤ! Vykonávať ako sa pohybuje v rovnakom čase pre realistické, animovaného pohybu! Plus, všetky pohyby aktivovať realistické dinosaura znie celkom dinosaura bitka zážitok! Tento Zvuk Štrajk dinosaura akcie obrázok sa vyznačuje film inšpirovaný sochárstvo, pohyblivé kĺby, autentické farby a realistické textúry. Zbierať všetky Zvukové Štrajk dinosaura akčné figúrky a znovu epické Jurský Svete bitka akčných scén alebo vytvárajú svoje vlastné dobrodružstvo! Pre viac dinosaurus, zábava, download Jurský Svete Fakty aplikácie (aplikácia pre Android a iOS) na kontrolu a sledovať vaše dinosaurov prísť k životu, priblížiť dinosaurov zblízka, počuť dinosaura revom, učiť zábava dinosaura fakty a viac! Každé predané oddelene, dostupnosti. Farby a ozdoby sa môžu líšiť. Pre ryby vo veku 4 a hore.

Štítky: hračka dinosaur, mosasaurus video, collecta, indominus rex jurský svete ovládanie, indominus rex hračka, jurský park maska, dinosaurov mattel, dinosaurov, karta godzilla, matell jurský svete.

Diaľkové Ovládanie No
Tým, Animácie Zdroj Western Animiation
Vojak Príslušenstvo Vojak Hotový Výrobok
Upozornenie Č jesť
Pôvod CN(Pôvodu)
Mfg Poradové Číslo Model
Materiál Plastové
Rozmery 32 CM
Rozsahu 1/6
Bábky Typ Model
Pôvodný Balík Áno
Ukončenie Stupeň Hotové Výrobky
Položka Druh Model
Pohlavie Unisex
Vekové Rozpätie > 3 rokov
stav V Sklade
Číslo Modelu GMC95
Komoditné Atribút Hotové Výrobky
Veľkosť 30cm
Názov Značky MATTEL
Verzia Druh Prvé Vydanie
Tému Film a TV

Napísať recenziu

Súvisiace produkty