Zdieľať
Nové Homebrew Dual Telo CO2 čapované Pivo Regulátor pre čapovanie Piva Kegerators w/ CGA320/W21.8 Vstup A Bezpečnosti, Poistný Ventil,
Cena
€31.15 -10 %
€34.62
Dostupnosť Skladom

Popis:

Táto Co2, regulator je špeciálne desinged pre použitie v čapované pivo nastavenia. To umožňuje vydávať dva rôzne kegs na rôznych tlakov pomocou rovnakého co2 tank. Zahŕňa tlakomer pre každého orgánu, plus nádrž, ukazovateľ tlaku. Na knowbs na regulátor umožňuje nastavenie pracovného tlaku bez akejkoľvek okrem nástroje.

Funkcie:

1. CGA320 & W21.8 verzie sú k dispozícii.

2. Heavy Duty s Gaul Obrysy. Táto co2 regulátor pre čapovanie piva systémami, je ťažká jednotky vyrobené s manželskou meradlá na presne meranie prevádzkového tlaku v systéme a co2 tlak nádrže.

3. Profesionálny Triedy. Táto co2 regulátor vyhovuje všetkým standared co2 nádrže s CGA-320 vstupy. Môžete upraviť prevádzkový tlak v systéme prostredníctvom ovládacieho gombíka na prednej strane. Vypne ventil, aby sa zabránilo pivo z zálohovania do plynu linky. Barb plyn zásuvky montáž umožňuje jednoduché pripojenie mnohých plynovodu typy.

4. Jednoduchá inštalácia. Všetko, čo musíte nainštalovať túto co2 regulátor tlaku je nastaviteľný kľúč. Každá jednotka sa dodáva s 2 náhradnými podložkami. Vždy položte podložku medzi uzamknúť maticu a nádrž na zabezpečenie utesnenie.

5. Univerzálne aplikácie. Práca s 15.5/5 galón kegs, 1.75 galón mini kegs, pol sudy a štvrťroku barel jednotiek.

Štítky: variť čerpadla, homebrewing fórum, loptu pet, pivo homebrew, 5l súdok, Pivo Batérie, veľké varenia piva, w21.8 co2, piva pivovar, súdok.

Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Produktu Sýtenie Oxidom Uhličitým Zariadenia

Napísať recenziu

Súvisiace produkty