Zdieľať
Bluavido 10" IPS 2K Auta DVR Zrkadlo videorekordér Predné 1440P s 1080P parkovacia kamera Parkovací sledovať Pohyb Zistiť Dash Cam
Cena
€51.92 -29 %
€74.17
Dostupnosť Skladom

Kľúčové vlastnosti produktu:

* 10 palcový IPS Dotykový displej, jednoduché mange a prevádzky. * Dual channel systém s predné a zadné kamery a filmový súčasne. * Predné Cam Snímač SONY IMX 335 , 2K(2560*1440), 25fps, 170 stupňov plus úplné 6 vrstva skla objektív s F/1.8 široký otvor. * Nahrávanie videa je 1920x1080P/30fps, 1280x720P/30fps. * Zadné Vačky Nahrávanie je SONY IMX 307, FHD 1080P, 25fps, 140 stupeň objektív s IP67 vodeodolný. * Procesor je HisiliconHi 3556 * Anti-oslňujúci modrá obrazovka zrkadlo. * Odolný proti poveternostným vplyvom zálohu do fotoaparátu. * Zadnej strane Fotoaparátu s park, jedno tlačidlo prepnúť. * Zabudovaný batérie a kapacita až 650 mAh. [Potrebné vždy pripojiť auto nabíjačku do pracovného] * Slučky nahrávanie prepisuje najstaršie záznamy najnovším na vyplnenie karty do kapacity. * Detekcia pohybu: Podpora * Parkovanie Monitor: Podpora [Musieť byť použité s OBD Buck line] * Uložené teplota: -20℃~70℃ * Prevádzkovať teplota: 0℃~50℃ * Nízka úroveň svetla nočné videnie vám predstaviť jednoznačne obraz dokonca aj v tmavom prostredí. * Externá Pamäť: 64 GB max, micro sd kartu Class 10.(Nie je súčasťou)

2K Rozlíšenie FHD 2560*1440P Video Záznam

170°Široký Uhol Pohľadu Zachytiť

170° široký pozorovací uhol, ktorý vám dáva schopnosť zachytiť mierne širšie zorné pole.

Nízka Úroveň Svetla Nočné Videnie

Nízka Úroveň Svetla Nočné Videnie používa SONY IMX 335 (F)/ SONY IMAX 307 (B) vysoká citlivosť snímača obrazu jasne sugestívne zachytáva snímky s presnosťou farieb dokonca aj pri slabom osvetlení prostredia bez použitia pomocného osvetlenia.

Na videu sú technológie používané v 10-palcový IPS dotykový displej

Podporuje 3 režimy pre zobrazenie a to: Plne predný fotoaparát, plne zadný fotoaparát a Predná & Zadná cam displej súčasne s 1:1 split.

Zaťahovacie Fotoaparát

Zaťahovacie kamery, vhodný pre všetky modely automobilov

Podporuje MAX 64 G pamäťovej karty

Prosím, vyberte si originálne vysokorýchlostné pamäťové karty, nemusíte kupovať falzifikátov,falošné pamäťovej karty sa stane, prilepené alebo sa stane zrkadlo dvr nebude čítať pamäťovú kartu.

Auto Reverznej Parkovanie zobrazenie so line

Iné ako duálne kamery, nahrávanie súčasne, keď v automatickom chodu, môže prepínanie na zadnú kameru s obrazom, parkovanie linky v plnej obrazovke. Pomôže vyhnúť sa niektoré malé nehody, zabezpečiť viac bezpečné zálohovanie. Poznámka: prosím, pripojte červený kábel do 12v napájanie zo záložnej lampa ak potrebujete auto spätný chod.

G-sensor

G-Senzor zmysly náhle zrýchlenie, brzdenie a kolízie, aby sa automaticky zachytiť a chrániť kritické zábery okolia nehody. Prostredníctvom tejto funkcie dôležité súbory nebudú odstránené slučky nahrávanie.

Detekcia pohybu

Prístroj ponúka progresívne detekcie pohybu technológia, video natáčanie začne len vtedy, keď detekciu nového hnutia v rám umožňuje uložiť karta pamäti pre dlhšie video.

24 Hodín Parkovanie monitor

Keď niekto blízkosti vášho vozidla alebo vozidlo sa začne pohybovať, Automaticky zapnúť a začať nahrávať, keď zistí nárazu alebo nárazu,prístroj sa automaticky automaticky zaznamenáva na niekoľko sekúnd,uistite sa, že 24h Parkovanie Stráže. Pozor: To by malo byť spojené hardwire, Kliknite na tlačidlo nasledujúci obrázok kúpiť hardwire.

Nahrávanie, Slučka

Cyklické nahrávanie zaručuje, že váš fotoaparát nedokáže zastaviť nahrávanie, keď je sklad plný. Fotoaparát automaticky prepisuje najstaršie súbory na pamäťovej karte, a tým umožní nahrávať na dobu neurčitú.

Produkty Detail

Balenie Obsahuje:

1X Zrkadlo dash cam; 1X parkovacia Kamera, 1X Zadné kábel (5.7 metrov ); 2X Gumové Popruhy; 1X Nabíjačka do Auta (3.3 metrov);

Štítky: auto dvr zrkadlo, S Dvojakým Použitím, , spätné zrkadlo hodinky, puzdro nikon, zálohovanie zrkadlo, 2 len auto cam, cam zrkadlo, 2 kanál čierna skrinka, spätné zrkadlo fotoaparátu predné a zadné vačky, pomlčka cam imx335.

Pixelov 1200Mega
Výdrž Batérie len niekoľko minút, treba vždy pripojiť nabíjačku do auta
Pôvodný Balík Áno
Max Externej Pamäte 64 G
Video Kód H. 264
Špeciálne Funkcie Široký Dynamický Rozsah
Uhol Pohľadu 170°
Snímací Senzor Sony IMX335
Rozhranie Micro SD/TF
Snímok Za Sekundu 25
Montáž Režim Spätné Zrkadlo
Názov Značky Bluavido
Fotoaparát Na Prednej Strane Sony imx 335
Video Formát mp4
Jazyk OSD Thajský
Veľkosť Displeja 9.88
Batérie Vstavaný
Displej pomer 16
Dotykový Displej Áno
Rozlíšenie Kamery 2560x1440
Displej IPS
Položka Druh Automobilové DVR
Počet Šošovky 2
Pamäťová Karta Nie Je Potrebná Reding Rýchlosť Trieda 10
Zadná Kamera SONY IMAX 307
GPS logger ŽIADNE
Chipset Výrobca HISILICON

Napísať recenziu

Súvisiace produkty