Zdieľať
Koliesko Centrum Hubcap Spp Centrum Spp PREDNÉ CHROME pre Toyota Land Cruiser LC200 LEXUS LX 2008+ hub kryt
Cena
€22.69 -13 %
€26.38
Dostupnosť Skladom

O spore a spätnej väzby: Ak dostanete časť, ktorá nie je v pracovnom alebo nefunkčné ,obráťte sa prosím s predajcom po prvé, posielať správy vysvetliť problémy, budeme sa snažiť vyriešiť vaše problémy, prosím, nedávaj zlú odozvu priamo

bez akejkoľvek komunikácie. Ak ste si kúpili položka omylom, prosím, vyberte si osobné dôvody. Ak ste spokojný s našou súčasťou, prosím, dať 5 hviezd na nás, budeme veľmi vďačný za vašu dobrú spätnú väzbu a môžete získať nejakú zľavu pri ďalšej objednávke. Ak nechcete prijímať položky v 60 dní , môžete otvoriť spor získať náhradu pred ochrane dokončiť. O vrátenie: www.tenisdargov.sk vrátiť peniaze, platbu spracujeme na spor a zrušenie objednávky v 7 až 15 dní. ak nechcete dostávať vrátenie po 15 dňoch,môžete kliknúť kupujúci centrum nájsť riešenie, alebo kontakt s www.tenisdargov.sk ľudských servive. O Veľkoobchod: Ak si chcete kúpiť veľké množstvo,napríklad 50pcs, sa môžete skontaktovať s nami e-mail alebo poslať správu na www.tenisdargov.sk získať najlepšiu cenu .

Štítky: toyota hiace hubcap, great wall stierač, koliesko spp auto 14, land cruiser lc200, lc100, hmla toyota, land cruiser lc70, čerpadlo spp toyota land cruiser, 17inch koliesko, kryt hubcap, land cruiser 200-tuning.

Položka Dĺžka 0
Iné Katalógové Číslo pre Toyota Land Cruiser LC200 LEXUS LX 2008+
Výrobca Katalógové Číslo pre Toyota Land Cruiser LC200 LEXUS LX 2008+
Druh Materiálu ABS Plactic + Hliníkové
Krajina/Oblasť Automobilovej Výroby Čína
Položka Hmotnosť 0.6
Výmenný Katalógové Číslo pre Toyota Land Cruiser LC200 LEXUS LX 2008+ TY089
Prispôsobenie No
Položka Výška 1
Špeciálne Funkcie Koliesko Centrum Hub Spp
Položka Šírka 0
Názov Značky CZJCAKT

Napísať recenziu

Súvisiace produkty