Zdieľať
309Pcs Stavebné Bloky Kompatibilné MOC Vojak Jeep Model Technic Vozidla Športové Auto Off-road Tehly Deti Hračky pre Deti
Cena
€15.03 -20 %
€18.79
Dostupnosť Skladom

Informácie o výrobku

Názov produktu: MOC-25912 bloky

Výrobca číslo: MOC-25912

Táto Súprava Obsahuje: (C3929) 309 ks

Kvalitné Tehly

Veľkosť: L : 15 cm Š : 8 cm H : 8 cm

Poskytujú PDF Výučba návod(Č papier podľa pokynov sprievodcu)

---------------------------------------

Pozornosť!

1. Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka.

2. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera pokyn. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu.

3. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak balíka, ktorý ste dostali je chýbajúce časti alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

4. Sme obvykle odosielame do 3 dní po obdržaní objednávky, nie viac ako 7 dní. Ak dôjde k neočakávanej situácii, budeme vás informovať vopred.

Štítky: moc, lego moc, jeep wrangler, auto lego technic, lego technic auto moc, auto nálepky, lego vojakom ww2, lego technic voiture, lego technic, lego technic truck.

Upozornenie Žiadne papierové manuály
Čiarový kód No
Vekové Rozpätie > 3 rokov
Materiál Plastové
Plastové Typ ABS
Veľkosti Bloku Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
Pohlavie Unisex
Certifikácia 3C
Číslo Modelu MOC Auto Bloky

Napísať recenziu

Súvisiace produkty