Zdieľať
Mágovia Tabuľka Vrecku Kúzla Artefakt Taška zblízka Trik Rekvizity Ľahko Nastaviť Podržte Na Palube magic Príslušenstvo
Cena
€3.81 -32 %
€5.61
Dostupnosť Skladom

Magic Meno : Artefakt Taška

Veľkosť produktu: 30*15 cm

Popis : zavedenie nového Výrobku: skryté vrecko, nazývaná tiež horný a dolný podporu taška, je skryté vo vnútri stola. Pri stole je magické, niečo, čo musí často zmizne, alebo sa objaví. V tejto dobe, je to oveľa pohodlnejšie, že skryté vrecko. Jednoducho zatlačte späť a objekt sa, Ak ste pád do tmy vrecku, bude tam byť žiadny hluk a žiadne mimoriadne opatrenia. Ak nie je tmavo vrecku a niečo padá na zem, alebo nohy, môže to spôsobiť, magic chyby. Vysvetlenie pojmov: hornej a dolnej časti sú vo všeobecnosti používa v mágii. Top je začať s rekvizity pripravené vopred, a v spodnej časti je odstrániť rekvizity, ktoré je potrebné tajne vyhadzujú po výkone. Použitie výrobku: prvý držať háčik povrch s samolepiaci suchý zips pozdĺž spodného okraja stola vo vnútri tabuľky, potom držať na suchý zips s drsný povrch na háku povrchu, a potom upravte otvorenie látkové taška na vhodnú veľkosť. Špecifikácie produktu: o 30*15 cm, hlavný materiál je handričkou, pomocný materiál je železného drôtu, a hrubá hmotnosť je 30 g. Dodanie pokyny: rekvizity sú dlhé, vnútorného drôtu môže byť ohnuté bude, a to môže byť ohnuté počas pôrodu. Môžete ju narovnať po prijatí to.

38455 BUDETE CHCIEŤ........

1). Rekvizity môže mať žiadne Inštrukcie

2). Rekvizity len Čínština alebo Japončina Pokyn.

3). Niektoré vyučovacie video v Čínštine, mohli by ste si prečítať akcia

Poznámka:

Čína Príspevok Air Mail je pomalý a možné straty zásielky, takže je nemožné, aby sa zabránilo problémy v mnohonárodných obchodu. Dobrý vyjednávanie je dôležité . Prosím neotvárajte spor naraz pred kontaktu so mnou.

Budem vyriešenie vášho problému okamžite. Ak nie vyriešiť, budem znovu si novú objednávku, alebo vrátenie peňazí vám v ďalšej objednávke (Dať si nejakú zľavu pre ďalšie objednávky).

Štítky: magic, kúzelníci skladací stôl, slush prášok, magický trik, magická sada, kúzelník triky profesionálnych, foto magic, veľký magický trik, trik, kúzelník nastaviť.

Výkon Formulár Close-up Magic
Pohlavie Unisex
Vekové Rozpätie 8-11 Rokov
Materiál Bavlna
Funkcie Ľahké Robiť
Upozornenie no
Číslo Modelu Mágovia Tabuľka Vrecku
Je Návod Súčasťou No
Veľkosť One Size
Druh Pestrá Prop
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky ľavý magic

Napísať recenziu

Súvisiace produkty