Zdieľať
Krvný červy sušené červené červ angelfish potravín malé betta tropické ryby krmivo pre ryby ryby krmivo 50g
Cena
€9.89
Dostupnosť Skladom

Čistá hmotnosť: 50G Vhodné pre: Všetky druhy Tropických rýb,angelfish potravín malé betta ryby tropické ryby Na hlavných zložiek:

Balenie: Hliník taška

Zloženie: surový proteín 60%, surový tuk, 6%, surová vláknina: 5%, surový popol obsah: 8%

Prírodné krvi červ vyťažené žiť a spracované na zdroj!

Na rozdiel od veľkých značiek, ktoré berie na veselé ísť kolo pred tým konzervy.

Vysoká kvalita lyofilizovaný zdroj potravy. Netreba hádať, čo je v ňom. Každý kúsok je jedlé.

Všetky prírodné výživy, textúru a chuť žiť potraviny bez ťažkostí.

Jedinečný proces mrazenia zachováva živočíšnych buniek, živiny a chuť.

Prirodzene bez parazitov a škodlivé baktérie. Vaše ryby sa budú skok za to !

Multi-vitamíny a podporu mimoriadne zdravie a farby.

Dokonca aj ryby zvyknutý jesť živé červy, a nebolo by dotyk malé potraviny pelety skoky na tieto suché krvi červy.

Viac bielkovín v strave, by podporovať chov rovnako.

Ideálny pre kŕmenie: Discus, Tetra, kvet roh, arrowanas, cichlids, a korytnačky. Pre všetky tropické ryby a morské ryby

Čo veľkosti peliet je dobré pre moje ryby? Chcete zabezpečiť, aby ste si vhodnú veľkosť pelety na ryby vo vašom jazierku. Malé Pelety jedlo je odporúčaná pre ryby 1 ? do 3 cm v dĺžke, stredné peliet je pre ryby 2 ?-7 cm na dĺžku a veľké pelety sú vhodné pre ryby 6 palcov alebo dlhšie. Bez ohľadu na typ rybník prostredie máte, Rybka vločky má správne jedlo pre každý prostredie. Vyberte vzorec, ktorý sa hodí k vášmu rybník prostredie a ryby najlepšie. Všetky Sezóny Rybka a Koi Potravín Všetky Sezóny Rybka vločky Potraviny tvoria plávajúce pelety, že nikdy cloud vašej vody. Je vhodný pre teploty vody 50 stupňov Celzia a viac, a je určený na celoročné kŕmenie. Pšeničné Klíčky Spirulina Strava: zlatú rybku vločky, Pšeničné Klíčky Spirulina je odporúčané pre jar a na jeseň mesiacov, ak teplota vody je medzi 47-50 stupňov Celzia. Pridané pšeničných klíčkov pomáha zaistiť ľahké trávenie pre vaše ryby. Táto vedecky formulovaná strava obsahuje multi-vitamíny a stabilizovaný Vitamín C, ktorý pomáha zlepšiť ochorenie odolnosť a zdravie a dlhovekosť rýb. Výber poistného Rybky vločky krmivo pre Ryby Vysoko nutričné a ľahko stráviteľné, Rybka vločky Koi a Rybka Jedlo, ktoré obsahuje ideálnu kombináciu vitamínov a minerálov, vrátane stabilizovaný vitamín C, ktorý pomáha zlepšiť ochorenie odpor, umožňujúci ryby, aby si zdravý život. Ako výsledok Rybky vločky vynikajúcu prípravu, ryby nepotrebujú toľko jedla a menej odpadu je vyrobené. Jedlo je zabalený v UV-odolný kontajnerov na zachovanie čerstvosti a zabrániť kontaminácii. Zlatú rybku vločky výber Poistného je k dispozícii vo Všetkých Sezóny Palice, Spirulina a Pšeničných Klíčkov Palice, a Farba Zvyšovanie Latky. Rybka vločky Všetky Sezóny Potravín Tyčinky sú vhodné pre teploty vody nad 50 stupňov Celzia a Spirulina a Pšeničných Klíčkov Palice sú odporúčané pre jeseň a na jar mesiacov, ak teplota vody je medzi 47-50 stupňov Celzia. Farba Zvyšovanie Potravín Tyčinky sú vhodné pre teploty vody nad 50 stupňov Celzia sú bohaté na oboch krill a krevety a je prirodzené farby zvýšenie vzorec. Sa mení podľa Teploty Nad 50 stupňov Celzia: Kŕmiť ryby všetkých ročných Obdobiach Potravín 45-50 Stupňov Fahrenheita: Zaviesť Pšeničných Klíčkov potravín Pod 45 Stupňov Fahrenheita: Ryby vyžadujú žiadne jedlo Na prvý Pohľad: Aktívne ryby v teplej vode vyžadujú väčšie množstvo potravín, ktoré potom sedavý ryby v chladnejšej vody Vyberte bielkoviny, bohaté krmivo pre ryby pre teplé počasie kŕmenie, ako vaše jazierko ryby budú mať prospech z pridanej výživa Ako teplota vonku rastie chladnejšie, vaše Rybky a Koi je metabolisms kvapka a ich schopnosť tráviť bielkoviny znižuje Raz teplota váš rybník vody klesne pod 50°C, prepínanie obe Rybky a Koi nízkych bielkoviny, vysoko-carb potravy pre ryby.

Zásielky:

1. Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 4 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

2. Vezmite prosím na vedomie, kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine.

3. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Záruka

1. Ak je položka kvality rozbité do 2 týždňov od doručenia tohto produktu, sme nahradí vám nové kvalitné ak nie sú žiadne vzhľad škvrny alebo človekom spôsobené chybou pri ich používaní.

2. Záruka sa nevzťahuje: nehoda, ľudské chyby alebo nesprávne používanie.

Štítky: betta akvárium, mini akvária, ryby gadget, akvárium betta, akvarijné ryby live, jedlo rybka, akvarijné ryby potravín, betta, prívesok guppy, betta ryby.

Objem 250ml
Hmotnosť 50g
Číslo Modelu angelfish potravín malé ryby betta
Materiál angelfish potravín
Typ Akvária Akvária
Druh ryby

Napísať recenziu

Súvisiace produkty