Zdieľať
1pcs/veľa Ultra Clear HD LCD Screen Protector Obrazovke ochranná Fólia pre Samsung Galaxy Kniha 12 SM-W720 W720 12" Tablet PC
Cena
€4.11
Dostupnosť Skladom

1pcs/veľa Ultra Clear HD LCD Screen Protector Obrazovke ochranná Fólia pre Samsung Galaxy Kniha 12 SM-W720 W720 12" Tablet PC

Popis:

Naše obrazovky chrániče sú vyrobené s Vysokou Kvalitou rozšírené termo-plastický polymer (PET) dovezené z Japonska. Tieto špeciálne upravený filmy, ponúka trvanlivé dlhodobú ochranu bez toho, aby bola ohrozená schopnosť reagovať alebo viditeľnosť na všetky. Povrch film je ošetrené proti poškriabaniu-odolný pevný plášť. Čistenie handričkou je zahrnuté odstraňuje škvrny, prach a odtlačky prstov bez znečistené kvapaliny, a bez poškriabaniu obrazovky. Sú jednoduché a nevyžadujú žiadne znečistené kvapaliny. Tam je nula rezíduí pozadu, pri odstránené a môže byť ľahko odstránená v každom bode.

Ultra Clear

Crystal Clear ochranu, ktorá neohrozuje viditeľnosť na lcd obrazovke. 3 Vrstvy vysokej kvality Janpanese PET materiálu Odolné dlhodobú ochranu proti poškriabaniu, škvrny a odreniny. 98% Vysoká Transparentnosť Hodnotiť Anti-statické povrch znižuje množstvo prachu na obrazovke Silikónové lepidlo povlak nezanecháva žiadne zvyšky lepidla po odstránení Laserom rezané - precut presne, aby sa zmestili vaše LCD Ultra tenký film, si sotva všimnete jeho na. Ľahké aplikácia, ktorá nevyžaduje komplikovanú kvapalín alebo lepidiel. Vymeniteľné kedykoľvek a s nulovou rezíduí zanechal.

Inštalačné Inštrukcie:

Vyčistiť prach a nečistoty na obrazovku čistú handričku alebo špeciálne LCD mokré tkaniva. (Prach a nečistoty sú dôvody, pre bubliny nachádzajúce sa na ochranu film) Jednoducho odstráňte štítok s Označením Č. 1 spolu s späť koži preč. (Nedotýkajte sa späť na obrazovku po chrbte pleť je odlepené, to sa nechajte váš prst vytlačí sa na to.) zarovnajte chránič do správnej polohy na obrazovke a pomaly nainštalovať screen protector Odstrániť teh štítku označené Č. 2 spolu s predné pokožky preč. (Ako dlho, ako tam je žiadny prach pod všetky malé bubliny pôjde preč, do 48 hodín)

Pretože na celom Svete Tablet mať mnoho rôznych model tabletu použiť veľa podobných názov modelu, dôrazne odporúčame, aby ste skontrolujte jasné tabletu model skôr, než potvrdíte kúpiť položky. Tiež môžete skontrolovať v tablete -> Nastavenie -> Moje zariadenia, - číslo Modelu skontrolovať, čo Tablet Model používate teraz. Nemôžeme prevziať zodpovednosť, ak kupujúci priniesol zlé položky pre ich tablet

Balík obsahuje: Screen Protector (Podľa množstva uvedeného v názve) všetky screen protector(s) iba pack v jednom maloobchodnom balení, Ak potrebujete viac maloobchodnom balení, prosím, informujte ma.

Štítky: plastové ponožka, kryt lenovo yoga, prípade huawei kob l09, chránič obrazovky 12 peo, caver samsung s10 plus, samsung galaxy tab 2 knižné, samsung j7 hydrogel film screen protector, W720, 86 tablet screen protector, kniha sklo.

Funkcie Ultra Clear
Package YSE
Množstvo 1 Balenie
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Powforward
Materiál pet
Použitie PDA
Kompatibilné Značky Pre Samsung

Napísať recenziu

Súvisiace produkty