Zdieľať
Rhizoma Dioscoreae Nipponicae Ningpo Yam Odnož ChuanShanLong
Cena
€9.46 -34 %
€14.55
Dostupnosť Skladom

On-line Nákup Chuan-Shan-Dlhé 穿山龙 Rhizoma Dioscoreae Nipponicae Ningpo Yam Odnož Priamo Z Číny Bylina Trhu Dodávateľa. Viac Ako 999+ Rôzne Druhy Čínskych TCM Bylinky nájdete Tu všetky naše väčšinu bylín s prvotriednej kvality, dobré ceny a kvalitné služby. Po Celom Svete Dodanie, Vítam Vás!

穿山龙 MENO

Chuan-Shan-Dlhé (Rhizoma Dioscoreae Nipponicae)

Zabezpečenie Kvality

Toto hromadné bylina Chuan-Shan-Dlhé 穿山龙 Rhizoma Dioscoreae Nipponicae Ningpo Yam Odnož i s prvotriednej kvality. Naše väčšinu Čínskych bylín sú väčšinou voľne vyťažené, ale niektoré byliny sú farmy pestované na ochranu ich prirodzených biotopov a splnenie čiastkových požiadaviek trhu. V zbery právo druhov, a to na riadne splatnosti sú identifikované skúsených odborníkov, vyčistiť, rezané alebo na plátky, a sušené. Prípadoch, špeciálne spracovanie metód, ako sú namočení s ryžové víno, dusenie, pečenie sú aplikované ako splnomocnenec tradičnej Čínskej medicíny tradície na prípravu Čínskych bylín dosiahnuť požadované vlastnosti, zvýšenie účinnosti a zníženie toxicity.

Upozornenie

V priebehu vzorce na zvýšenie navzájom žiaduce, akcie a minimalizovať všetky možné vedľajšie účinky. V TCM, Čínske byliny sú väčšinou kombinované v kontexte vzorce na zvýšenie navzájom žiaduce, akcie a minimalizovať všetky možné vedľajšie účinky. Na Chuan-Shan-Dlhé Rhizoma Dioscoreae Nipponicae Ningpo Yam Odnož je asociatívne, prinajmenšom, ale to je dôvod, prečo ste boli v prvom rade.

Štítky: tuk led, telesný tuk horák stroj, krém na nechty, YAM, klinec veci, slim lipo, keratín vitamín, plazma pero r, lesk na nechty, púder, red sparkle.

Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty