Zdieľať
Fishing Cievky YO1000-7000 Max Presuňte 10 kg High Speed Metal Spinning Cievky Cievka More, Jazero, Rybolov Perfektné Rybárske Nástroj
Cena
€4.53 -19 %
€5.66
Dostupnosť Skladom

Popis

8 KG Vykladanie platnosť: Ťahanie 17lb veľkých rýb nie je žiadny problém CNC zliatiny line cievka: Vysoká pevnosť, bez deformácie Výkonný: Z vnútorného full metal štruktúra Zliatiny zinku hlavného podvozku: Srdci cievky Posilnenie predmetu:Chrániť vnútorné strojové balenie Obsahuje: 1 * Fishing Cievky

★Doprava

My vám tovar poslať do 3-5 pracovných dní po úplnom zaplatení bola potvrdená. Ak platba nie je k dispozícii, vaša objednávka bude automaticky zatvorí. Ruský zákazníkov, musí nám dať príjemcu, úplný názov. Ak nemáte to v rámci dodacia lehota, kontaktujte nás prosím bez váhania. Budeme kontrolovať, je pre vás na pošte a zvyky. Pretože niekedy to bude zdržaná premávka alebo let zápchy. Prosím neotvárajte sporu k nám, budeme niesť zodpovednosť odoslať alebo náhradu za stratu položky. Na ochranu vášho záujmu sa, prosím, informujte vášho lodné adresy opatrne pri objednávke. Sme nie je zodpovedná za položka straty spôsobené nesprávne alebo neznáme adresu. Vezmite prosím na vedomie, že nie sme zodpovední za akékoľvek dovozné dane, ktoré môžu vzniknúť. Vezmite prosím na vedomie, že poštovné a strát, aj keď sú pomerne zriedka, je súčasťou on-line obchodovanie, prosím, je pochopiteľné, keď sa niečo za niekoho kontroly ovplyvňuje čas doručenia (napr. prírodné katastrofy). Prosím, starostlivo skontrolujte a nie podpísať zásielku, ak je rozdelené na príchodom.

★Vrátenie/Return/Replace

Sme radi, že môžeme prijať vrátiť、vrátenie、výmeny do 7 dní po výrobok je prijaté podľa týchto podmienok. Inak, návrat、vrátenie、nahradenie nemôže byť vydané. Nie ste spokojní s produktom. Produkt, ktorý ste dostali je chybný. Dostali ste zlý výrobok. Produkt nemal prísť po sľúbený čas. Tento produkt nie je rovnaký ako je popísané vyššie. Upozorňujeme, že zásielky budú náklady spoločne predpokladá, že na oboch stranách. Ale ak sa výrobok, ktorý je chybné alebo nepracuje správne, budeme znášať všetky zásielky náklady. Prosím, kontaktujte nás pred odoslaním, sa vrátiť.

Štítky: rybárske kliešte pesca, rybolov boxy nástroje, spinning sukne, surfcast, cast cievky, kastking odlievanie cievky, Cievka, Navijak 12000, ilure trolling fishing cievky, cievka jaguar.

Pôvod CN(Pôvodu)
Poloha Ocean Rock Fshing
Rybolovné Metódy, Spinning
Prevodový Pomer 5.2

Napísať recenziu

Súvisiace produkty