Zdieľať
VEME 2v1 IPL Trvalá epilácia Epilátor Laser Bezbolestné Celého Tela, Tváre, depilácia Stroj Bikini Zastrihávač Elektrické
Cena
€147.57
Dostupnosť Skladom

Qmele IPL epilácia

1. Uplatnenie: 100~240V pracovné napätie, ktoré sa vzťahujú na všetkých krajín na svete. Vhodné elektrickej siete, môže byť vybratý podľa rôznych krajín. 2. Trvalá: Qmele odstránenie chĺpkov zariadenia využíva najnovšie "Intenzívne Pulzné Svetlo (IPL)" technológia na prelomenie cyklu rastu vlasov. Ak chcete dosiahnuť trvalého odstránenia chĺpkov. 3.Dlhá životnosť: Quartz lampa môže vrhnúť vlasy, 500,000 bliká, dlhšiu životnosť a trvanlivé. 4.Nula spotrebný materiál, žiadne médium, č. spotrebný materiál. 5. Bezbolestné: Päť nastaviteľné optimálnu hladinu energie podľa tolerancie pokožky. Zabezpečuje jemnú starostlivosť bezbolestne a ľahko, bez poškodenia pokožky. LED svetlo jasne ukazuje, energetickej úrovni. 6.Chladiaci systém:4cm2 lampa hlavu design s 360. ĽAD na chladenie funkcia.upokojuje pokožku a zabraňuje začervenanie alebo opuch. 7. Multifunkčné zariadenie: manuálny blesk a 1cm2 hlavy lampy sa využívajú najmä na hornej pery, brady, podpazušie a bikiny line; Auto Flash&4cm2 svetlo vedúci možno použiť na ramená, nohy, hrudník, brucho, chrbát, atď.; 8. Bezpečnosť: žiadny vplyv na normálne potu a mazu sekréciu. 9. Pohodlie: prenosný dizajn, ľahko sa prenáša. 10. Pokožky, detekcie schopnosť: Keď je zariadenie pripravené na prácu, na displeji začne blikať

informácie o výrobku

Položka Typ:Epilátor Použitie:Bikini,Tvár,Telo Light tube:A+Quartz Materiál:ABS Úrovniach:5 úrovní Výkonu:36W Počet zábleskov: 500000 Application: pre ženy a muža Menovitý príkon: AC100-240V.50-60Hz veľkosť Produktu: 14.3*6.5*15.2(cm) rozmery balenia:25*25*12(cm)

Package:

●Prístroj x 1pcs ; ●Adaptér x 1pcs ; ●1cm2 hlavy, tváre x 1pcs ; ●Bezpečnostné okuliare x 1pcs; ●prevádzkové Príručky x 1pcs ;

Prevádzka interval pripomienky

1. Použitie 3-krát za týždeň na začiatku. 2. Keď vlasy zastaví rastie alebo je tam veľmi málo rast vlasov, môžete ho použiť raz za týždeň udržiavať čo najlepšie výsledky. 3. Frekvencia používania sa môžu líšiť v závislosti na individuálnych vlasy podmienky. 4. Zmeniť prevádzkový čas podľa skutočných vlasov hustota; operácie interval závisí od osobných pomerov.

Odstránenie chĺpkov účinok

● 0-2 týždňov: 3 krát týždenne, pomalý rast vlasov; ● 3-4 týždne: Dvakrát týždenne, vlasy sa stávajú tenké a mäkké; ● 5-8 týždňov: 2 krát týždenne, vypadávanie vlasov a strata vlasov; ● Po 8 týždňov: používajte raz za mesiac na udržanie efektu a natrvalo odstrániť vlasy;

Inštrukcie

●Krok 1: Oholiť vlasy a suchú pokožku. Utrite a čistenie flash okno so zdravotníckymi alkoholu. ●Krok 2: Pripojte IPL vypadávanie vlasov systému a stlačte sieťový vypínač a zapnite ho. ●Krok 3: Používajte ochranné okuliare na ochranu očí. ●Krok 4: Zvoľte jednu flash režim alebo nepretržitý režim blesku z 5 energetickej hladiny. ●Krok 5: Miesto flash okno vertikálne na kožu, z ktorej chcete odstrániť nepotrebné vlasy. Každá oblasť môže flash 2-3 krát. ●Krok 6: Ak máte pocit, že vaša pokožka dostane príliš vysoké teploty počas prevádzky, môžete naraz, dotknite sa snowflake kľúč * na obrazovke zapnite Ice cool režime. ●Step7:Po dokončení operácie, dlhým stlačením tlačidla napájania nevypne, odpojte napájací adaptér a vložte ho do poľa správne.

Po produktu starostlivosť

• Odporúča sa, aby sa zabránilo kontaktu s vodou do 1 hodiny po osvetlenie operáciu a potom používať hydratačné vody s cieľom hydratovať ožiarené oblasti. • Po koža je vystavená slnku, nepoužívajte kozmetiku s obsahom kroviny. • Do 24 hodín po použití prístroja nepoužívajte, prosím, ultrafialové lúče a použiť opaľovací krém, ak je to potrebné. • Je prísne zakázané nevystavujte zariadenie na 35°C, slnečnému žiareniu do 24 hodín po použití. Keď ide von, prosím, použite SPE50 + opaľovací krém na ochranu proti slnku. • Začať používať produkty starostlivosti o pleť 1 hodinu po použití. • Ak potrebujete plastická chirurgia v osvetlenej oblasti, prosím, poraďte sa so svojím lekárom.

Spoločný problém

1.produkt problém, Všetky výrobky sú 100% pravé a boli dôkladne testované pred zásielky; obaly všetky produkty boli dostatočne chránené. 2.Dodanie problém Pred pôrodom, všetky výrobky boli kontrolované a balené neporušené. Ak výrobok je chybný, prosím informujte nás čo najskôr po obdržaní tovaru. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. 3.Záruka na výrobok otázky nie je ľudská chyba, poskytujeme jeden rok na hardvér záručný servis pre každý produkt. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás na riešenia. Musíme sa snažiť pomôcť vám.

Štítky: laserové odstránenie chĺpkov, ipl, iphl laserový epilátor, genitálny odstránenie ochlpenia laserom, plavky ženy, plavky, hair clipper, lescolton t009i, epil ipl, Zastrihávač Chĺpkov.

Certifikácia PSE
Materiál abs;
Použitie Podpažné
Názov Značky veme
Typ Napájania elektrické
Číslo Modelu V301-S
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Epilátor
Veľkosť 14.3x6.5x15.2

Napísať recenziu

Súvisiace produkty