Zdieľať
Ručne Maľované Olejomaľba Iris Diptych-Moderné Olejomaľba Na Plátne Wall Art Decor-Kvetinový Olejomaľba Wall Art
Cena
€63.47
Dostupnosť Skladom

Ručne Maľované Olejomaľba Iris Diptych-Moderné Olejomaľba Na Plátne Wall Art Decor-Kvetinový Olejomaľba Wall Art

Iris Diptych tým, vynikajúci umelec. Moderné plátno na stenu umenia sú skvelý nápad pre originálnu výzdobu vášho domova. Inšpiráciou pre nás je krása z prírody! Náš jedinečný kvetinový moderné plátno na stenu umenie nastaviť bude oživí akýkoľvek priestor a prinášajú sviežosť na to. Ručne maľovaných olejomalieb z kategórie "kvet obraz" sú skvelý nápad pre darček pre nový byt: kvetinové steny umenie krásne svetlo do steny moderného obývacej izby, alebo jedálne.

Veľkosť: 32"W × 32"H(80.00 cm×80.00 cm) Detail:16x32x2pcs

Popis Značky: Ostatné Kvety Názov: Iris Diptych Pôvodného Interpreta: Iné Umelec Predmetu: 2 - dielna Kvetinový Plátno na Stenu Umelecké Médium: 100% Ručne maľované Plátno Umenie olejomaľba Informácie Moderné Umelecké Plátno Set 2 ks kvet obrazy na predaj je 100% ručne maľované olej maľovanie na stenu decor na plátno. Iris Diptych, To bolo perfektne znovu brushstroke podľa brushstroke náš talentovaný umelec. Sme nielen reprodukovať každý detail pôvodnej maľby,ale aj zachytiť jeho duše. kvetinový plátno umenie nastaviť sú veľký nápad pre originálnu výzdobu vášho domova. Inšpiráciou pre nás je krása z prírody! Náš jedinečný kvetinový plátno na stenu umenie bude oživí akýkoľvek priestor a prinášajú sviežosť na to. Olejomalieb z tejto kategórie sú tiež skvelý nápad na darček pre vašich blízkych a priateľov.

Štítky: akarz esenciálny olej, aromaterapia esenciálny olej, Olej, olej pačuli, kozmetický olej, akarz olej, esenciálny olej pure, bergamot esenciálny olej, olej perfum, esenciálny olej iris.

Pôvodný No
Materiál Plátno
Kaligrafie a maliarstva typ Maliarske Plátno
Kaligrafie a maliarstva Veľkosť 32*32
Tvar Námestie
Technics Ručne Maľované
Podpora Base Plátno
Formulár Dva-obrázok Zmes
Rám režim Bez rámu
Druh Handpainted
Predmety Kvet
Štýl Moderné
Rám No
Médium Olej
Názov Značky amoy umenie
Číslo Modelu Iris Diptych

Napísať recenziu

Súvisiace produkty