Zdieľať
Datyson 1.25 palcový Cheshire Collimating Okulára pre Newtonovské Refractor Teleskopy s Kovovou konštrukciou, Astronomic Ďalekohľad Príslušenstvo
Cena
€9.88 -19 %
€12.35
Dostupnosť Skladom

Popis: Ak chcete získať čo najviac z vašej Newtonovskej rozsah naozaj potrebujete zladiť alebo collimate zrkadlá. To môže trvať nejaký čas zvykať zosúladenie oboch sekundárnych a primárnych zrkadlá a toto krátke collimator môže robiť to oveľa jednoduchšie. Krátke collimator na zrkadlo (reflektor) teleskopy má 45 stupňov doska pre ľahšie vizuálne presnosť. Collimation je zosúladenie prvkov vo vnútri optického systému ako ďalekohľad. Colimating ďalekohľad pozostáva z nastavenie sklonu a pozície zrkadlá a šošovky, aby zabezpečili, že ústredným bodom dosiahne optimálne sústrediť na bod, z ktorého obraz sa bude zobrazovať (okulárovej prípadne fotoaparát).

Štítky: newtonovskej parabolické zrkadlo, hd monokulárne, binokulárne moc, telescop, monokulárne telescop, collimator pre teleskop, collimator ďalekohľad, bresser okulára, newtonovskej reflektor ďalekohľad, collimator laser teleskopy.

Názov Značky datyson
Číslo Modelu 5P0038
Druh Monokulárne

Napísať recenziu

Súvisiace produkty