Zdieľať
KORG RP-C1 RP-C2 Rimpitch Soundhole Acoustic Guitar Tuner - Chromatické RPC1/RPC2
Cena
€24.27 -5 %
€25.55
Dostupnosť Skladom

KORG Rimpitch Soundhole Acoustic Guitar Tuner - Chromatické

Nový štýl tuner pre akustické gitary, --tuner, ktoré môžu byť pripojené k zvuk palice.

Od KORG AW-1 objavili, klip-na kartách boli štandard pre ladenie akustickú gitaru. Avšak, niektorí gitaristi sa môžu cítiť, že clip tuner pripojený k vreteníka je príliš vzdialený od oka, a že je to nepríjemné mať tuner pripojený k vreteníka.

KORG reagovala tým, že uvoľňuje revolučný nový tuner. Na Rimpitch je jedinečný tuner, ktoré používate pripojením na zvuk palice vášho akustickú gitaru. Poskytuje neuveriteľne pohodlný uhol pohľadu, keďže môžete vidieť ladenie meter v rámci prírodných uhol pohľad. S kompaktná veľkosť, je to vizuálne nenápadný, pretože sa zmestí gitara zvuk palice a okrem toho, že jednoduché nosenie a odstrániť. Musíte sa pozrieť! Priložiť vo vnútri zvuk palice a melódiu s prírodnými dohĺad. Hodí rôzne akustické gitary, Piezo snímač rýchlo a presne detekuje zvuk, Vysoký jas LED pre vynikajúcu viditeľnosť Zoznam Balíkov: tuner *1pc (neobsahuje batérie)

Hodí Rôzne Akustické Gitary Priložiť vo Vnútri Zvuk palice a Melódiu s Prírodnými dohĺad Na Rimpitch môže byť inštalovaný v kole zvukové otvory s priemerom 100 mm±3 mm, umožňuje nosenie široký sortiment akustických gitár. Je tu háčik, ktorý udržuje ju pred pádom, a keďže časť, ktorá sa dotýka gitara je vyrobená z gumy, nie je nebezpečenstvo, že vaše cenné nástroj bude poškriabaný.

*Na Rimpitch je len na použitie so šesť-reťazec akustické gitary. Ak chcete použiť Rimpitch, môžete ju pripojiť k spodnej strane zvuk palice. To znamená, že budete môcť skontrolovať ladenie meter v najbližšej možnej vzdialenosti do vášho prirodzeného uhol videnia. Keďže je pripojené v pozícii, kde len umelec, môžu príležitostne vidieť, to bude prakticky bez povšimnutia verejnosti. Je to ideálne tuner pre ľudí, ktorí nechcú, aby sa zdajú byť pomocou tuner počas živého výkonu. Pretože môžete nechať Rimpitch pripojené, keď zakladanie gitaru v jej prípade, doprava a skladovanie nemohol byť pohodlnejšie.

Štítky: tlačiareň roland, tuner, soundhole kryt ortega, gtmedia, piano korg prenosné, korg pa800, spomaľovačmi, korg, klávesnica korg, chromatické tuner pre gitaru.

Druh tuner
Názov Značky korg

Napísať recenziu

Súvisiace produkty