Zdieľať
New vysoká kvalita PQY Potrubiu Nasávania Adaptér Pre Občianske K20 Potrubí Na K24 Chladiacej kvapaliny Adaptér PQY-IMK06S-QY
Cena
€23.08 -20 %
€28.85
Dostupnosť Skladom

64206 K20&K24

New vysoká kvalita PQY Potrubiu Nasávania Adaptér Pre Občianske K20 Potrubí Na K24 Chladiacej kvapaliny Adaptér PQY-IMK06S-QY

Aplikácia: Všetky K24 Motory

Poznámka:

Pri inštalácii sa, že adaptér dostane namontované priamo na hlavu (neinštalujte Tesnenie Medzi Hlavou a Adaptér)

Na K24 Potrubiu Nasávania Adaptér je jednoduchý a ľahký spôsob, ako nainštalovať K20 štýl šitý na K24 hlavy. Vracanie montáž na K24s je zvyčajne súčasťou sacom potrubí, ktoré nie je na K20 nasávacích potrubí.Adaptér pre prácu so všetkými K24 hlavy vrátane K24Z-Series (R40) hlavy. To môže byť tiež použitý na inštaláciu K20 potrubí alebo znížiť RBC potrubí 9. gen Občianske si ako voda obísť je mierne odlišné, a nebudete potrebovať príjem plniaci adaptér pri používaní adaptéra. Adaptér znižuje nasávaného vzduchu temps ako chladivo je už pripojený k potrubiu nasávania. Hondata ukázali, že príjem hustota vzduchu klesne o 1% na každých 5°F zvýšenie príjmu teploty. To je plytvanie energie, ktorá môže byť ľahko získal späť pomocou adaptéra. Adaptér tiež funkcie 1/8 NPT port pre chladiva, teplota snímača bežne používané v swap autá.

Rýchly Návod: Potrebné Náradie Vŕtačka 1/4 alebo 6,5 mm vrtáka 13/64 alebo 5 mm vrtáka M6x1.0 ťuknite na položku (Štandardné a klesnutie)

Začnite používať 6,5 mm alebo ¼ vrtáka dokončiť slepý otvor pre adaptér. Následne si chcete nainštalovať mnohoraké a adaptér na hlavu. Tým sa zabezpečí, ste správne polohy jamky. Keď máte označené miesto, kde chcete vŕtať odstrániť mnohoraké a adaptér. Miesto pásky alebo zapojte otvory na hlavu pre príjem a chladiacej kvapaliny, aby sa zabránilo čokoľvek, od získanie vnútri. Budete používať 5mm alebo 13/64 vrtáka pri vŕtaní hlavu do hĺbky najmenej 11 mm (hĺbka skrutky), ale nemalo by byť potrebné viac ako 14 mm. Môžete použiť pásku na vrtáka zabezpečiť, nie vŕtať príliš hlboko. Akonáhle budete vŕtať diery, budete spúšťať vaše ťuknite na položku. Použiť M6x1.0 ťuknite na položku a lube a robte to pomaly. Dávajte pozor, aby ťuknite na položku príliš hlboko. Môžete spustiť vlákno so štandardným ťuknite na položku, ale mali by ste dokončiť to pomocou dna ťuknite na položku. To umožní skrutky na použitie väčšina využitý diera. Pomaly začať ťuknite na hlavu a nechajte obutie vášho adaptéra často. Chcete adaptér držať pohodlný, ale nie ťuknite na položku otvor ďaleko.

Rozmery A Materiál: Materiál:Hliník

Package Zahrnuté: 1 x Chladiacej kvapaliny Adaptér. (100% Zbrusu Nový, Nikdy Použitý, Alebo Nainštalované)

Štítky: značiek navara d22, občianske napr. honda, bv39, k24 turbo, 3070 rtx, auto príjem, chladiaca nádrž, mi9, k20 swap, prívod vzduchu občianske.

Frequence Rozsah Chladiaca Adaptér
Názov Modelu IMK06S-QY
Auto Maker Univerzálny
Materiál Hliník
Model Rok VŠETKY
Názov Značky PQY
keyword3 K24 Chladiacej Kvapaliny Adaptér
Názov Položky Príjem Plniaci Adaptér
keyword1 Pre Občianske K20 Potrubí Na K24 Chladiacej Kvapaliny Adaptér
Vhodné Pre Univerzálny
Položka Šírka 6.26cm
Položka Druh Vzduch
Špeciálne Funkcie Chladiaca Adaptér
keyword2 Príjem Plniaci Adaptér K20
Externé Testovanie Certifikácia ISO9001
Hmotnosť 0.31kg
ČASŤ Č. IMK06S-QY
Druh Materiálu Hliník
Položka Hmotnosť 0.313kg
Pôvod CN(Pôvodu)
Umiestnenie na Vozidle Chladiaca Adaptér
Položka Dĺžka 8.28cm
farba Ako obrázok
CUSTOMERIZED Áno
Položka Výška 2.5cm

Napísať recenziu

Súvisiace produkty