Zdieľať
Ťahať Lano Prop YOPOOD Uniknúť Izba ťahanie lana prepínače v správnom poradí otvorí 12V EM zámok reálnom živote takagism hra
Cena
€48.64
Dostupnosť Skladom

38641 Hot predaj Všetko, čo je možné! Opíšte nám predstavu a my vám vypočítať položky a náklady na zabezpečenie najvhodnejšiu ponuku. Ako hrať, Keď hráči zadajte uniknúť izba, nájdu niekoľko ťahom prepínače s lanami na stenu. Po zistiť, hádanky, oni si správne ťahanie objednávky. Keď sa vytiahnuť na prekážky v správnom poradí, EM zámok sa otvorí. Prop Zoznam Toto prop obsahuje niekoľko lano prepínače, jeden radič, a jeden 12V adaptér. Popis Výrobku 1. Množstvo lano prepínačov môže byť 1-6 ks. 2. Túto skrutku môžete upraviť lano pripojenie vzdialenosť. 3. Používatelia by mali poskytovať vlastné laná. Podrobnosti Používania Krok 1, Keď hráči vstúpiť do miestnosti, nájdu niekoľko lano prepne na stenu. Krok 2 Po zistiť, hádanky, budú mať právo, aby sa vytiahnuť tieto prepínače. Krok 3 Keď sa ťahať lano prepínače v správnom poradí, EM zámok sa otvorí. Ako Obnoviť? Ťahať laná opäť v správnom poradí reset. O heslo nastavenie 1. Odrežte napájania, stlačte tlačidlo konfigurácia a podržte na nej prst; 2. Napájanie ovládača a nenechá ísť, kým sluchu zvuk rady; 3. Nastaviť polohu heslo postupnosť chcete; 4. Stlačte tlačidlo konfigurácia znovu tlačidlo pre uloženie hesla nastavenie.

Ako sa pripojiť EM zámok s regulátorom?

Červený vodič EM zámok(12V Pozitívne) by mala byť spojená s červenou čiarou regulátora. A čierny vodič regulátora(12V Pozitívne), by sa mali spojiť s black line EM zámok.

Teplé Tipy: 12V EM zámok je exkluzívny našich rekvizity. Môžete si kúpiť tento EM zámok z našich prepojenie.

Www.goclever.com

1. Rekvizity Časti

Rekvizity nezahŕňajú EM zámok, uveďte, prosím, 12V EM zámok sami.

2. Vlastné Povinnosti

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu.

3. Prepravné Podmienky

1) robíme po celom svete doprava (s Výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie).

2) Budeme loď tovaru do 48 hodín po prijaté platby; ak potrebujete zmeniť adresu, kontaktujte nás prosím do 24 hodín po zaplatení.

3) Služby Tranzitný Čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Doba prepravy je rôzne, najmä počas prázdninových krát. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní, stačí ma kontaktovať. Budeme sledovať zásielky a odpoveď, ktorú čoskoro.

4) obrázky zobrazené na video a obrázky sú len pre referenčné účely.

Vaše uspokojivé je náš najlepší dôležitá vec!

4. Spätná väzba

Ak môžete, dajte nám skoro potvrdenie po prijatí rekvizity, že bude veľmi ocenil. Prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi rekvizity ( Päť Začína ) . Len voľne napíšte nám pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme problém vyriešiť čo najskôr. Vďaka za vaše porozumenie.

5. Návrat

Všetky tovar v dobrej kvalite a prísne kontrolované pred odoslaním. Sme sa vyhnúť akékoľvek problémy s kvalitou. Ak ste technickú spokojní, môžete nás kontaktovať do 24 hodín a výmenu veci v 7 dní. Ak prop je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a nemôžeme vydať vrátenie peňazí alebo výmenu.

Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave a pôvodnom balení so všetkými súčasťami sú zahrnuté. Tiež musíte nám konkrétny dôvod a sledovacie číslo pre návrat.

Po potvrdili všetky vyššie veci a zrušiť transakciu z www.tenisdargov.sk, vrátime vám plnú víťazná cenová ponuka. Alebo môžete vybrať majú náhradu.

Akúkoľvek otázku, stačí mať možnosť nás kontaktovať.

Štítky: základná doska server, gsm alarm, dverný zámok, alarm b ez p e, neo z vlny, kulisu pre birthday party, ip68, Alarm, zámok, b ez p e dverí zamky.

Smer ŽIADNE
Vhodné pre Uniknúť izba
Číslo Modelu TA033
Ochranný Režim Nedokážu Zabezpečiť pomocou Signálu
Funkcia Otvorte maglock

Napísať recenziu

Súvisiace produkty