Zdieľať
120 G Plesní a Čistiaci Prostriedok v Domácnosti Dlaždice Čistič Podlahy, Steny Plesní, Plesniam Fungicíd Čistiaci prostriedok Formy Remover Gel Škvrny Čističom
Cena
€7.55 -42 %
€13.03
Dostupnosť Skladom

Popis

100% zbrusu nový vysoko kvalitný

Farba: ako je znázornené

Materiál: hydroxid Sodný, chlórnan sodný, thickener

Obsah: 120 G

Funkcie:

Priehľadný gél-ako, preniká do koreňa formy a rýchlo rozkladá, pričom škvrny na formy

Bráni rastu baktérií, odstraňuje plesne raz, a zabraňuje tvorbe plesní na dlhý čas

Vhodný pre chladničky tesnenia, drezy, dvere a okná, dlažba podlahové škáry, atď.

Výrobok obsahuje: 1 * čistejšie

Pokyny 1. Najskôr utrite akúkoľvek vlhkosti v mieste použitia s papierovým uterákom alebo suchú handričku. (Ak vlhkosti nie je sušené, tento produkt je gél-ako make-up, nebude to schopný efektívne škvrna formy, a škvrna nie je možné odstrániť) 2. Otvorte kryt a squeeze out na hrúbku asi 3 mm, a aplikovať ho na mieste, kde je plesní. 3. Po odchode na 3-5 hodín, utrite vlhkou handričkou. (To môže byť čistené v dopoludňajších hodinách po aplikácii pred spaním.) 4. Ak plocha forma je veľké alebo hlboké, môžete zvýšiť množstvo výrobku alebo predĺžiť čas. 5. Ak formy nebol úplne odstránený, prosím, znovu to. Poznámka: odstraňovač plesní, je možné použiť iba na PVC tapety, netkané textílie a všetky látkové materiály môžu byť použité iba v bielej a iné farby budú bielené po použití.Pokyny 1. Najskôr utrite akúkoľvek vlhkosti v mieste použitia s papierovým uterákom alebo suchú handričku. (Ak vlhkosti nie je sušené, tento produkt je gél-ako make-up, nebude to schopný efektívne škvrna formy, a škvrna nie je možné odstrániť) 2. Otvorte kryt a squeeze out na hrúbku asi 3 mm, a aplikovať ho na mieste, kde je plesní. 3. Po odchode na 3-5 hodín, utrite vlhkou handričkou. (To môže byť čistené v dopoludňajších hodinách po aplikácii pred spaním.) 4. Ak plocha forma je veľké alebo hlboké, môžete zvýšiť množstvo výrobku alebo predĺžiť čas. 5. Ak formy nebol úplne odstránený, prosím, znovu to. Poznámka: odstraňovač plesní, je možné použiť iba na PVC tapety, netkané textílie a všetky látkové materiály môžu byť použité iba v bielej a iné farby budú bielené po použití.

Štítky: zálievka pero, pila keramické obklady, pero dlaždice, opraviť dlaždice, Zálievka, 9 v 1 starostlivosti o pleť, dlaždice keramické oka, zálievka dlaždice, vymeniteľné čistenie podláh, čistič okien.

Číslo Modelu Plesniam čistiaci prostriedok
Pôvod CN(Pôvodu)
Feaure 4 Tesniace Gél Formy Remover Gel
Feaure 6 kuchyňa a kúpeľňa formy remover gel
feaure 10 formy remover gel
Certifikácia ŽIADNE
DIY Dodávky Tesárstvo
feaure 9 Steny Plesní, Odstraňovač Plesní Cleaner
Feaure 8 formy odstraňovač plesní
Feaure 2 steny mending agent formy remover gel
Feaure 5 domáce formy remover gel
Druh Škárovacia Hmota
Feaure 7 domácnosti odstraňovač plesní
Feaure 3 odstraňovač plesní
Feaure 1 plesniam a hubám remover gel

Napísať recenziu

Súvisiace produkty