Zdieľať
Veľkoobchod Halloween Dragon lebka hlavy hlavy Draka simulácia archeologická zbierka Halloween ghost hlavu vysoko simulácia
Cena
€12.36
Dostupnosť Skladom

1. Detaily Produktu:

Názov Produktu: Drak Sa Lebka Hlavy

Materiál: Živica

Veľkosť:Around16x12.5x4.5cm

Tiež akceptovať, hromadná výroba objednávky

Použitie: Pre Halloween dekorácie

Prosím, neváhajte a kontaktujte ma, alebo nechajte mi správu, ak máte nejaké otázky alebo potrebujete viac ako 100ks. Ja odpoviem vám v rámci 12 hodín. Vďaka.

2. Fotografie Produktov:

POŠTOVNÉ A balné: POŠTOVNÉ DO 48 ŠTÁTOV U. S. A INÝCH KRAJÍN, JE ÚPLNE ZADARMO, ZVYČAJNE TO TRVÁ 12-20 pracovných DNÍ, USA, BUDE TO POVAŽOVANÉ za PRVEJ TRIEDY MAIL potom, čo VSTÚPIL DO ŠTÁTOV. NA ZVYŠOK SVETA BUDEME POUŽÍVAŤ POŠTA REGISTROVANÉ MAILOVEJ SLUŽBY, SLEDOVACIE ČÍSLO POSKYTLI SME SA DAJÚ SLEDOVAŤ VO VAŠEJ KRAJINE POST OFFICE WEBOVEJ STRÁNKE, A ZVYČAJNE SA TO BUDE TRVAŤ 20 AŽ 30 PRACOVNÝCH DNÍ (BRZAIL/TALIANSKO/ŠPANIELSKO/RUSKO BUDE POTREBOVAŤ 20-60DAYS). .

DODACIE LEHOTY SA MÔŽU LÍŠIŤ V ZÁVISLOSTI OD ŠTÁTNYCH SVIATKOV, KRAJÍN A ZVYKY ATĎ. VĎAKA ZA POCHOPENIE!

NIE SME ZODPOVEDNÍ ZA VLASTNÉ POVINNOSTI DOŠLO VO VAŠEJ KRAJINE, ZVYČAJNE SME ZNAČKA DARY A ZA 10 USD NA VLASTNÉ FORMULÁRE. AK MÁTE AKÉKOĽVEK ĎALŠIE POŽIADAVKY, ZANECHAJTE NÁM NA VEDOMIE, KEĎ UROBÍTE OBJEDNÁVKU!

ZÁKAZNÍCKY SERVIS: PONÚKAME 100 % RADOSTI ZO NA VÁŠ NÁKUP. PENIAZE SPÄŤ BOLA ZARUČENÁ NA VŠETKY NAŠE POLOŽKY, V PRÍPADE, ŽE NIE STE S ŇOU SPOKOJNÍ, JEDNODUCHO NÁM NAPÍŠTE SPRÁVU ALEBO E-MAIL NÁS!100% SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA & NAJRÝCHLEJŠIE POŠTOVNÉ A VYNIKAJÚCA KVALITA SÚ NÁŠ SĽUB!

Štítky: dekor lebky, gotický vlásenky, sova tetovanie lebky, lebka cylinder, malá lebky, mačka model lebky, ametyst crystal skull, lebka box stôl, had tabuľka, mŕtvy šaty.

vzor Tvár
Číslo Modelu SS1526
Materiál Živica
Príležitosti Strana

Napísať recenziu

Súvisiace produkty