Zdieľať
G. ZRUČNOSTI TridentZ RGB Série 8GB DDR4 3000MHz F4-3000C16S-8GTZR RAMS Pre PC Ploche Počítača DDR4 Pamäte 16-18-18-38
Cena
€70.47 -16 %
€84.90
Dostupnosť Skladom

Hrajú úplne vystavené svetlo bar s vibrujúci RGB Led, zlúčené s ocenenými Trident Z heatspreader dizajn a konštruované s najvyššej kvality komponentov, Trident Z RGB DDR4 pamäte auta kombinuje najživšie RGB osvetlenie s nekompromisný výkon.

Funkcie: Ulyimate DDR4 Len ešte Lepšie! Hrajú úplne vystavené svetlo bar s vibrujúci RGB Led, zlúčené s ocenenými Trident Z heatspreader dizajn a konštruované s najvyššej kvality komponentov, Trident Z RGB DDR4 pamäte auta kombinuje najživšie RGB osvetlenie s nekompromisný výkon.

Plný Rozsah RGB Podporu nekryté svetlo bar je určený pre visual uspokojenie v plnej RGB. Štandardné osvetlenie športové tekutiny celé spektrum dúhy vlny. Prevzatie softvéru umožňuje rozšíriť a efektu farebného prispôsobenia pamäťové moduly. Farby zodpovedajú vašim stavať a prehodnotiť možnosti s RGB.

Exceptipnally Inžinierstva Trident Z RGB vyhradzuje kultový dizajnový prvok tradičné Trident Z zostavy – hrajú luxusné vlasy-line skončil hliníkové heatspreaders a agresívne fin dizajn pre vysoko účinný odvod tepla. V hornej časti chladiča bola výlučne inžinierstva na vrchu širšiu svetlo difúzor pre viac extravagantné svetelné efekty. Pozrite sa žiadny ďalší pre pamäť, ktorá kombinuje výkon a krása pre budovanie štýlový, moderný PC!

Trident Z prostriedkov Overlocking Každý pamäťový kit obsahuje špeciálne tienené ICs prostredníctvom G. ZRUČNOSŤ je neprekonateľný proces výberu a špeciálneho inžinierstva desať-vrstva PCB ponúka maximálny signál stabilitu; a každý kit je prísne testované na spoľahlivosť, kompatibility a výkonu v širokom rozsahu základnej dosky.

Odhaliť Svoje Vnútorné Farby Vytvoriť jeden druh PC s Trident Z RGB pamäť kit! Najlepšia vec, o tom, RGB funkcií je možnosť vybrať farby, ktoré chcete. Či už je to biela na jeden deň, alebo zelenej farby na ďalší, môžete si byť istí, že tieto moduly budú vyzerať aktuálna a moderná v každom stavať.

Špecifikácia: Séria: Trident Z RGB Typ Pamäti: DDR4 Kapacita: 8 GB (8GBx1) Multi-Channel Kit: 1 Kanál Súprava Testované Rýchlosť: 3000MHz Testované Latency: 16-18-18-38 Testované Napätie: 1.35 v Registrovaný/Unbuffered: Unbuffered Kontrola Chýb: Non-ECC SPD Rýchlosť: 2133MHz SPD Napätie: 1.20 v Fanúšik lncluded: Nie Výška: 44 mm / 1.73 palcový Funkcie: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile), Pripravené Ďalšie Poznámky: Menovité XMP frekvencia & stabilita závisí na MB & CPU schopnosť.

Poznámka: Trident Z RGB osvetlenie ovládanie podpory prostredníctvom uvedené softvéru tretej strany môžu líšiť v závislosti od doske modely.

Digitálny Coolegoo Služby šablóny

Štítky: adata ram, ddr4 gskill, ddr4 rgb, memorua ddr4 ram 8gb, dropbox životnosť, radiátor ram rgb, ddr4 ram, g zručnosti z trident, g.zručnosť tridentz rgb série 16gb, DDR4.

Druh DDR4
Pamäť Napätie 1.2 V
Aplikácia Plochu
Package Áno
Záruka Čas Doživotná Záruka
Názov Značky g.zručnosť
Číslo Modelu G. ZRUČNOSTI F4-3000C16S-8GTZR
Položka Stav Nové
Kód C6255
Funkcia NON-ECC
Frekvencia Ako popis
Kombinácia Formulár Jeden

Napísať recenziu

Súvisiace produkty