Zdieľať
110V/220V 4.5 L 1400W Elektrické Postrekovač ULV Fogger Mosquito Killer Dezinfekcia Stroj Vrah Insekticíd Rozprašovač Boj proti Drogám CE
Cena
€85.24 -11 %
€95.78
Dostupnosť Skladom

AC 220V 1400W 4.5 L Inteligentné Elektrické ULV Fogger Postrekovač Mosquito Killer Dezinfekcia Stroj Insekticíd Rozprašovač Boj proti Drogám

Popis:

Model: Elektrické ULV Postrekovač

Napätie: AC 110V 60HZ (USA); 220V 50HZ(EÚ) (voliteľné)

Nádrž Kapacita: 4.5 L

Sprej Vzdialenosť: 5-10M

Farba: Modrá / Zelená

Veľkosť:430*260*430(mm)

Pomocou Rozsah:

1, hotel, hotely, nákupné centrá, reštaurácie, rodinné zadymenie; Sterilizácia

2, nemocníc, škôl, divadiel a iných verejných miestach, dezinfekcia;

3, autá, vlaky

Bezpečnostné opatrenia:

1. Tento postrekovač nie je povolené sprej alebo vyplniť horľavé, výbušné, veľmi korozívnych látok, ako je alkohol, benzín, benzén a vysoká koncentrácia dezinfekčného prostriedku (dezinfekčný prostriedok musí byť zriedený pred používaním).

2. Prosím, nepoužívajte postrekovač v tesne uzavretej miestnosti. Dvere a okná môžu byť uzavreté po osprchovaní na zvýšenie aplikácie účinok a chrániť ľudské zdravie.

3. Je zakázané čistiť postrekovač s Tianna vody alebo benzín. Pri čistení vonkajších častí stroja s vodou alebo inými neutrálnych čistiacich prostriedkov, dbať na to, aby sa dal vody alebo neutrálnych čistiacich do motora puzdro.

4, po každom použití, nevyužité kvapaliny musí byť vyliata, dávať pozor, aby znečisťujú životné prostredie. Okrem toho, medicíny box je naplnený vodou, a sprej sa začal pre asi 0,5-1 minúty na vyčistenie stroj rúry, aby sa zabránilo kvapaliny z corroding stroja a zvyšujú životnosť stroja. Toto je veľmi dôležité a potrebné.

5. Je zakázané uvádzať v horúcom prostredí alebo pod slnkom na dlhý čas, tak ako nemôže byť pečený na nedeformujte, fade alebo trhliny.

6. Je zakázané vytiahnuť napájací kábel vytiahnuť mimo zástrčku a odrežte napájania. Pomocou gumy poloha zástrčku vytiahnuť zástrčku ručne.

Package Zahrnuté:

1 X 220V/110V Elektrické ULV Postrekovač (voliteľné)

Štítky: postrekovač ulv, bezdrôtový ulv, vzduch vlasov stroj, pre záhradný postrekovač, postrekovač, Splice, jedlo pulverizer stroj, deechool, elektrostatické striekacie pre disenfecting, ulv.

Číslo Modelu DV-21
Materiál Plastové
Plastové Typ PP
Postrekovač, Typ Spúšť
Názov Značky Mrosaa
Druh Postrekovače
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty