Zdieľať
Super AMOLED A515F LCD SAMSUNG Galaxy A51 A515 LCD S Rám SM-A515F/DSN SM-A515F/DSM Displej Dotykový Digitalizátorom. Test
Cena
€41.21 -40 %
€68.69
Dostupnosť Skladom

Priateľské pripomienka : Prosím, láskavo test displeja prvý,neinštalujte ho priamo!!!

Super AMOLED A515F LCD SAMSUNG Galaxy A51 A515 LCD S Rám SM-A515F/DSN SM-A515F/DSM Displej Dotykový Digitalizátorom. Test

Kompatibilný S : SAMSUNG Galaxy A51 2019 A515; SM-A515F/DSN; SM-A515F/letný čas; SM-A515F/DSM;SM-A515F/N

☞☞☞☞☞☞Upozornenie : Pls vyskúšať, ako si nainštalovať ho na vašom telefóne,alebo nebudeme akceptovať akýkoľvek spor, po.

Po tom, ako dostanete položky,prosím neinštalujte obrazovke priamo,môžete prepojiť flex kábel do základnej dosky a vyskúšať prvý, uistite sa, že to funguje perfektne. Ak nie ste dobrý v výmena LCD,odporúčame vám vyhľadať odbornú údržbu osoba, vymeňte ho.

Nižšie uvedené Podmienky Sú V Záručnej:(potreba video a foto dôkaz,že je to potrebné)

(1).Keď dostanete balík a balík bol poškodený.nechcem podpísať balíka.Ak ste už prihlásení, nezabudnite uviesť niektoré poškodené obrázky na vonkajšom obale a položky. (2).Zistíte, že položka je poškodený, keď ste openning zásielky.zobraziť späť na lcd,máme logo na zadnej strane. (3).Môžete nájsť položky nemajú prácu, keď ste testovanie,a nemáte ho nainštalovať. (4).Vás dostať zlé farby alebo modely. (5).Ste nedostali položky po účinné čas doručenia.

Nižšie Uvedené Podmienky Nie Sú V Záručnej:

(1).Nemal test položky, skôr ako ho nainštalovať. (2).Výrobok bol zlomený, ale nemôžete poskytnúť niekoľko obrázkov poškodený vonkajší obal. (3).Č-práca alebo poškodený z dôvodu nesprávnej inštalácie. (4).Máte použiť položky. (5).Ste nedostali balík, pretože ste zanechali nesprávnu adresu alebo telefónne číslo. (6).Produkt vyššia záručná doba---3 Mesiacov. Produkty poškodené v dôsledku ľudských dôvodov nie sú kryté zárukou.

Priateľské Pripomienka:

1.Prosím, dovoľte malé farebné variácie pre rôzne nastavenie zobrazenia. 2.Skontrolujte prosím váš model telefónu opatrne, aby sa zabránilo nákup chyby. 3.Máme len jednu sadu nástrojov pre všetky balíky. Ak ste si zakúpili viacero obrazoviek a potrebujú viac súpravy nástrojov, poznačte si prosím v objednávke alebo poslať správu na nás. Počet nástrojov sú najviac rovnaký ako počet obrazoviek.

Vďaka za váš nákup,s pozdravom.

Štítky: a515f prípade, zostava displeja samsung a51, samsung a51 obrazovky, a51 lcd samsung, pôvodný dom samsung, samsung displej, displej lcd, a51 samsung displej, aspire a515, a51 samsung galaxy.

Certifikácia ŽIADNE
Displej > 3"
Číslo Modelu Pre Samsung Galaxy A51 2019 SM-A515F/DSN; SM-A515F/DS; SM-A515F/letný čas
LCD Auta Áno
Druh LCD Displej Dotykový Displej Digitalizátorom. Montáž
Kontrola Kvality Testované aj pred doprava
Typ Dotykového Displeja Kapacitný Displej
Kompatibilné Značky Samsung
Po službe Po jednom, po-servis
farba čierna
Materiál AMOLED
Veľkosť 6.5 inch
manipulácia čas Loď sa v rámci 24.
Položka Stav Nové
Model výrobku Ponúkame všetky druhy náhradné diely pre mobilné telefón
Pôvod CN(Pôvodu)
Záruka Čas 3 Mesiace(Okrem ľudských dôvodov)
Pixel 2400*1080
Názov Značky OTOZISON

Napísať recenziu

Súvisiace produkty