Zdieľať
Bike Zamky Kábel Prenosné Resettable Zmes Kábel Self-stáčanie s Upevnenie na Stenu a LED Svetelné 4 nohy x1/2 " priemer
Cena
€13.50 -8 %
€14.83
Dostupnosť Skladom

Funkcia: 【S LED SVETLOM] vyzýva - Pohodlné LED osvetlenie, môže pomôcť vám, aby ste si čísla jasne a odomknúť rýchlo, veľmi bezpečné a praktické (LED svetlá automaticky ísť po uplynutí 20 sekúnd, môžete použiť 10.000 krát, prakticky) 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA ALEBO ODSTRÁNENIE] vyzýva - 4'(1,2 m) dĺžka x 1/2" (12mm) priemer; hmotnosť: 450 g; bike lock je tiež dodávané s upevnenie na stenu (priemer je cca. 2.8 cm), je ľahko prenosný a ľahko ovládateľný. 【BEZPEČNÉ & RESETTABLE] vyzýva - 4-Miestne kombinácia umožňuje použiť až na 10 000 rôznych počet kombinácií, veľmi bezpečný. A výrobné predvolené heslo je 0000. Môžete ľahko prispôsobiť svoje vlastné osobné číslo kombinácie, jednoduché ovládanie, ale prosím, nezabudnite na nové číslo zmes. 【VYSOKEJ SECURETY KÁBLOVÝ ZÁMOK] vyzýva - Flexibilné oceľové laná pre silnú odolnosť voči prerezaniu a PVC povlak zabraňuje poškriabaniu a vedenie odolnejšie; zliatiny zámok valec poskytuje lepšie ochrany proti krádeži. 【MULTI-PURPOSE] vyzýva - Ideálne pre cyklistov zámok, kombinácia zámok, káblový zámok, skateboardy, brány & ploty, grily & kosačky na trávu, športové zariadenia, nástroj boxy & rebríky.

Špecifikácia: Standard: 4-miestny dial Veľkosť: 4'(1,2 m) dĺžka x 1/2" (12mm) priemer Materiál: drôt, ocele, medi S vysoko kvalitný silný materiál nebude crack aj pri nízkej teplote, NEBOJTE sa, aj keď teplota dosahuje 40 celzia, korózie a erózie a pod. nedôjde a nie je potrebné, aby sa mazivo a nebude z formy . Package Zahrnuté: 1 * Bike zamky 1 * Držiak POZNÁMKA: uistite sa, že ste nezabudnite na nové číslo zmes. Prosím, prekontrolujte vaše nové heslo pred zamykanie všetky cenné predmety. 12 mesiacov záruka, Ak máte nejaké kvality výrobkov problémy, neváhajte sa na nás obrátiť.

Štítky: elektrická plyn, taška sahoo, kotva plug, taška na bicykel sahoo, visiaci zámok na bicykel, domény, taška na bicykel, racework, brompton p bar, bicykel pre zámok.

Materiál OCELE
Veľkosť 1.5cm
Druh Káblový Zámok
Názov Značky sahoo

Napísať recenziu

Súvisiace produkty