Zdieľať
220V ohrievač inteligentné verzia domov inteligentné ovládanie hlasom konštantná teplota úspora energie úspora energie office rýchlo tepla
Cena
€47.49 -9 %
€52.76
Dostupnosť Skladom

Názov:

220V ohrievač inteligentné verzia domov inteligentné ovládanie hlasom konštantná teplota úspora energie úspora energie office rýchlo tepla Parametre: Pracovný princíp: konvekčné Použiť plocha: 10-20 metrov štvorcových režim Inštalácie: podlahové typ Ovládania: Mechanické Menovitý príkon: 2200W Vstupné napätie: AC220V Inteligentné funkcie: inteligentná regulácia teploty Obrázka: Poznámka: 1. Ak sa rozhodnete "Predávajúci spôsob dopravy", prosím, na vedomie, že tento expedičný poplatok sa vzťahuje len na niektorých krajinách / regiónoch, tak po úhrade, prosím kontaktujte nás a my vám potvrdí s vami. Zh 2. Ak zásielku príde na vaše miestne zvyky, prosím, platiť dane a prevziať zásielku preč. Nenesieme clá a dovozné dane. Ak colné zlyhá v dôsledku kupujúceho dôvodov a tovar sa vráti alebo zničená, nebudeme vám vrátenie peňazí. 3. Ak sa rozhodnete DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, pomôže vám usporiadať medzinárodné expresné dodávky a dodávky priamo na vašu adresu (dverí k dverám služby)! Ak je tovar dodaný kuriérom, kupujúci je len nutné platiť dane pri príchode. 4. Pred podpisom, musíte skontrolovať balík uistite sa, že je v dobrom stave, a potom ju podpísať. Ak je balík poškodený, prosím, fotografovanie, potom okamžite sa sťažovať na lodnej dopravy, nezabudnite, sťažnosť číslo, a potom ma kontaktovať, my vám určite pomôže. 5. Naše prevádzkové hodiny: 9: 00-18: 30 Peking čas. Medzitým, budeme reagovať na vašu správu okamžite. Počas prestávky, nemusíme byť schopní odpovedať na vašu správu, prosím pochopiť. Odpovieme vám do 24 hodín.

Štítky: plynový infračervený keramický ohrievač, ohrievač konvektor, electr ohrievača, elektrický ohrievač konvektor, konvektor, ohrievač mini, domáce jedlo kúrenie, ploche ohrievača, rýchlo tepla, infračervené kúrenie panel, termostatické.

Elektrický Ohrievač Typ ohrievač konvektor
Režim ovládania Mechanické
ČÍSLO PRODUKTU GL2666
Názov Značky LZHZXY
Vstupné napätie AC220V
Oblasti Použitia 10-20 ㎡
Pracovný Princíp Konvekčné
Menovitý výkon 2200W
Oblasti, Vyhrievané <20㎡
Použitie spálňa
Funkcia Nastaviteľný Termostat
Režim inštalácie Typ Podlahy
Inštalácia Prenosné
Moc >2000W
Napätie (V) 220V
Číslo Modelu 1S
Aplikácia 11-20㎡
Inteligentné funkcie Inteligentná Regulácia Teploty
Počet Rýchlosti Nastavenia Tretí Prevodový

Napísať recenziu

Súvisiace produkty