Zdieľať
Kuchyňa Farbu 24 Mriežky Vajcia Úložný Box Plastový Chladnička Úložný Box Prenosný Zásobník Na Vajcia
Cena
€4.23 -38 %
€6.93
Dostupnosť Skladom

Milí priatelia, vzhľadom na nedávne epidémie, tam bolo príliš veľa parciel v poštách v rôznych krajinách. Po pozemok je dodaný zvyčajne, logistika informácie môžu byť nájdené v krátkom čase. Prosím, buďte si istí, že pozemok je v normálnom dopravy, ale logistické informácie nemusia byť aktualizované v čase. Počas osobitného obdobia, môže byť zvláštne okolnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Vitajte v našom obchode, môžete získať kupóny, keď vstúpite do obchodu, dúfam, že si môžete vziať svoje obľúbené produkty, prajem vám šťastný nakupovanie, toto je detaily produktu

Popis: 1. Materiál: Plast; 2. Veľkosť: Dĺžka 31 cm; Šírka 23 cm, Výška 5 cm Vlastnosti: 1 nezávislé dizajn; 24 pokryté grily môže byť naskladané a uložené, ľahko sa pohybovať, môže byť schladené v chladničke, krásne a praktické 2 vajcia nie sú ľahké zlomiť, čisté a krásne, spĺňali skutočné potreby 3 stabilný groove dizajn môže byť položený Zoznam Produktov Balenie: 24 vajcia úložný box * 1

O spätnú Väzbu: Budeme udržiavať vysoké štandardy excelentnosti 5 HVIEZD, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Pozitívna spätná Väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny názor. Aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

Štítky: vajcia zásobník na uskladnenie, jedlo zásobník, vajcia storag, Zásobník na vajcia, box vajcia, 24 mriežky vajcia box, stojan na vajcia, plastové skladovanie zásobník, gt911, držiak na vajcia.

Číslo Modelu JJ190906
Druh Skladovacie Boxy & Zberných Nádob

Napísať recenziu

Súvisiace produkty