Zdieľať
EU/US Plug Pyramídy Himalájska Soľná Lampa Čistička Vzduchu Soľná Lampa Iónové Rock Crystal Nočné Osvetlenie, Himalájske Vianočný Darček
Cena
€16.48 -29 %
€23.54
Dostupnosť Skladom

【Pracovný princíp soľná lampa] vyzýva

Crystal soľná lampa môže vyžarovať prírodné negatívne ióny, a to najmä v vyhrievané štáte, a môže účinne balance obsah kladné a záporné ióny do vzduchu. Je prirodzené čistička vzduchu. Hlavnou zložkou kryštálu soli rock je sodná soľ. Soľná lampa pohlcuje vodu zo vzduchu, a potom odparuje, absorbuje vodu, odparuje sa znovu a znovu, a produkuje záporné ióny neustále v tomto procese. Vyhrievané soľná lampa absorbujú molekuly vody v okolitého vzduchu na povrch. Keď soľ je zmiešaný s molekuly vody, tak sa rozplynie. Akonáhle sa voda odparí, Na+ a Cl - návrat do neutrálneho štátu, a odparí voda nesie negatívne ióny vyrobený pomocou ionizácie z molekuly vody, takže vzduch je čistený táto konštanta reakcie. Táto jedinečná iónová proces generovania je k dispozícii len v krištáľovo soľných baní, pretože elektricky neutrálne spoločenstva pre atómovú štruktúru soľná baňa určuje schopnosť soľná baňa vytvárať takéto negatívne ióny v prítomnosti vody.

Podľa odborných štatistiky, soľné lampy môže zvýšiť 500-700 záporných iónov na kubický centimeter vzduchu, plus negatívne ióny pôvodne obsiahnuté vo vzduchu v interiéri môže účinne zlepšiť kvalitu vzduchu v interiéri. Je obzvlášť vhodný byť umiestnené vedľa elektrické spotrebiče ako počítač a TV na neutralizuje kladné ióny a štít škodlivé žiarenie elektrických spotrebičov.

Štítky: himaliyan soľná lampa, lampa soľ, náramok neon, exteriérové lampy, zavesenie nástroja, elektrická soľná lampa, strop crystal, tin nástenné svietniky, orgonita, kamenná soľ.

Položka Druh nočné osvetlenie
Použitie pre 2 návrh Dekorácie
Zdroj Svetla LED Žiarovky
Certifikácia CCC
powerd Batérie /USB
Napätie 110V
Použitie pre 3 svadobné dekorácie
Je Žiarovky Zahrnuté Áno
Číslo Modelu Pripojte Kryt
Použitie Tiesňové
Pôvod CN(Pôvodu)
Je To Inteligentné Zariadenie No
Energie pohyb
Použitie pre 1 Valentínske dní
Tvar Obrázok
Je Potrebné Batérie Áno
Názov Značky dishun
Je Batérie Pribalené No
Typ Batérie ŽIADNE
Druh Nočné Svetlo
Zdroj Napájania AC
Príkon 0-5W
Materiál Telesa Plastové
Funkcie 1

Napísať recenziu

Súvisiace produkty