Zdieľať
Gastrodia, Gastrodia Elata Blume, Gastrodia Elata, Rhizoma Gastrodiae, Gastrodia Tuer,Tian ma
Cena
€13.83 -13 %
€15.90
Dostupnosť Skladom

Funkciu a účinok

Gastrodia je dôležité, tonikum, ktoré nielen chránia srdce, ale tiež zmierňuje tlak, tak to je široko miloval ľudí. V posledných rokoch, Gastrodia sa stal cenným Čínske liečivé materiálu. Podľa výskumu, účinnosť a efekt je veľmi veľký.

V klinickej praxi, Gastrodia sa používa najmä na bolesti hlavy, závraty, otupenosť, kŕče u detí, epilepsiu, kŕče, a tetanu. Gastrodia má:

1. Analgetický účinok. Gastrodia vstrekovanie vyrobené z Gastrodia má evidentný vplyv na analgesia.

2. Sedatívny účinok, Gastrodia môžu obmedzovať strednej excitatory účinok spôsobený tým, kofeín, a posilniť času spánku účinok pentobarbital.

3. Antikonvulzívum účinok: Gastrodia má určitý vplyv na lícneho nervu zášklby, necitlivosť končatín, hemiplegia, epilepsia, atď.

4. Nižší krvný tlak: Gastrodia môže liečbu hypertenzie. Dlhodobé používanie môže upokojiť pečene a doplniť qi, v prospech pás a kolená, a posilniť kosti.

5. Účinky zlepšenie zraku a zvýšenie inteligencie: Gastrodia má zrejmé, ochrany a regulácie na ľudský mozog a nervový systém.

To môže zvýšiť rozlíšenie zrakového nervu a bol používaný ako zdravie mozgu potravín alebo zdravie mozgu medicína na vysokej nadmorskej výške pilotov. Gastrodia môžu byť použité na pare alebo vo vode, vajcia, stewing kuracia polievka, varené mäso, plátky, varení kaše, ako aj prípravu čaju a vína.

Štítky: ma krídlo, smael hodinky, andy huang, sr2ez, tretinoín aktuálne, lesk nechtov, mince kapsúl, lubric, hlavné, bonsai nástroj.

Druh lesk
Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie Telo

Napísať recenziu

Súvisiace produkty