Zdieľať
GY-906 MLX90614ESF BAA BCC DCI DCC DAA MLX90614 Bezkontaktný Snímač Teploty Modul
Cena
€7.01
Dostupnosť Skladom

Pomocou Čipu: MLX90614 Napájanie: 3-5v (interné nízke výpadku regulátor) Komunikácia: štandardné IIC komunikačný protokol na predaj je MELEXIS MLX90614ESF-BAA-000-TU-ND non-kontakt infračervený teplomer pre použitie s , alebo akékoľvek microcontroller, ktoré môžu komunikovať s ním prostredníctvom I2C rozhranie. Tento senzor prichádza s breakout rade všetky komponenty potrebné na prevádzku a dva druhy kolíkov. Sú unsoldered. Uveďte prosím, či by ste ako jeden alebo druhý spájkované. Existujú dva spájky prepojky pre I2C rozhranie, ktoré môže alebo nemusí byť spájkované v závislosti na aplikácii, ale nebude pre väčšinu používa. Od výrobcu: Vlastnosti a Výhody: Malé rozmery, nízka cena, Namontované na útek dosku s dvomi typmi kolíky 10k Pull-up odpory pre I2C rozhranie s voliteľným spájky jumper Ľahko integrovať Factory kalibrované na široký rozsah teplôt: -40 ... + 125 ° C pre snímač teploty a -70 ... + 380 ° C teplota objektu. Vysoká presnosť 0,5 ° C nad široký temperaturerange (0 ... + 50 ° C pre obe Ta a) Vysoký (lekárske) presnosť kalibrácie Merania rozlíšenie 0.02 ° C jednoduché a dvojité zóny verzie SMBus kompatibilné digitálne rozhranie Prispôsobiteľné PWM výstup pre continuousreading Jednoduché prispôsobenie pre 8 ... 16V aplikácie, režim Spánku znižuje spotrebu energie, Rôzne package voĺby pre aplikácie andmeasurements všestrannosť Automobilový triedy Aplikácie Príklady: Vysoká presnosť non-kontakt temperaturemeasurements Tepelnej pohody senzor pre Mobilné Klimatizáciou, systém regulácie Teploty, snímanie prvok pre obytné, obchodné a priemyselné budovy, klimatizáciou, čelné Sklo defogging Automobilový slepý uhol detekcie Priemyselná regulácia teploty pohybujúce sa časti reguláciu Teploty v tlačiarní a kopírovacích služieb a Domáce spotrebiče s regulovateľnou teplotou Zdravotnej starostlivosti hospodárskych Zvierat monitorovanie Pohybu detekcia Viacerých zóny regulácia teploty - až 127sensors možno čítať prostredníctvom spoločných 2 vodiče Tepelné relé / upozornenie

Telesnej teploty meranie

Ak potrebujete viac častí Pls a kliknite na tlačidlo odoslať objednávku.Ak potrebujete viac množstve,Pls kontaktujte nás. Ak si mysli cenu,Ak niektoré časti nemožno zistiť, v mojom obchode,Pls kontaktujte nás,sme stále ešte v mnohých častiach nemajú zverejnené.

Pošleme na najnovšiu verziu produktu, u pgraded funkciu. Môže to má iný tvar alebo farbu. Ak nemôžete súhlasiť, pls nechcem kúpiť.

Prosím, nenechajte otvorenej a nechať všetky zlé spätnú väzbu, ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať,sme vám uspokojivú odpoveď. Dúfam, že sa vám pochopiť nás, ďakujem vopred.

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Všetky objednávky bude loď sa v 1-5 buiness po zaplatení overiť .Pls čakať v pacienta.

Čína Príspevok mail nie je rýchle , Usally potrebu 15-60days arriived.Ak v naliehavých .Pls vybrať DHL/ Fedex/EMS.Môžeme napísať nízkou hodnotou, pre cutomer ak v núdzi!

Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus len môžete sledovať na domácich našej krajiny,ale to nemá vplyv na váš príjem.

Ak chcete, aby vaše produkty a nechcete strácať čas, pls vybrať Čína Príspevok Registrované Air Mail. Ak sa rozhodnete Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus a balíček je stratené. Sme ukáže vám pošleme obale a my sme len môže refound 50%. Je to váš výber, Sme všetci museli riskovať. Ak nemôžete súhlasiť, pls nechcem kúpiť.

Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus a Čína Príspevok Registrované Vzduchu Mail, všetko môžete sledovať v

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Štítky: mlx90614esf, joan elliott, lm 35 snímač, hala účinok senzor symbol, k70, dcc, mlx90621, foto senzor prepínač, gy 906, apd 9960.

Napájacie Napätie medzinárodný štandard
Číslo Modelu mlx90614esf
Prevádzková Teplota medzinárodný štandard
Názov Značky FSXSEMI
Strata Sily medzinárodný štandard
stav Nové
Aplikácia IC
Package modul
Druh modul

Napísať recenziu

Súvisiace produkty